Radějovský putovní pohár ovládl TJ KEN Veselí

Příznivci fotbalu se ve čtvrtek 6.7 sjeli do Radějova, kde probíhal tradiční fotbalový turnaj za přítomnosti mužstev Radějova, Tvarožné Lhoty, NESYTu Hodonín a TJ KENu Veselí.

Semifinálové zápasy:

TJ KEN Veselí – Sokol Tvarožná Lhota 4:0 (0:O)
Po nervózní první půli se diváci dočkali branky, když skóre turnaje i úvodního duelu otevřel skvělou střelou zarazický Bureš. Druhou branku si připsal Antonín Špiruda. Záhy vymyslel dorostenec Řičica skvělou přihrávku, jenž skončila na kopačce Romana Kubici, který svojí ranou vymetl všechny pavouky v bráně tvarožnolhotského brankáře. Poslední branku uzavřeli zarazičtí brankový účet i samotného semifinále.

Sokol Radějov – NESYT Hodonín 3:0 (0:0)
Úvod zápasu patřil hráčům Hodonína, ze svého tlaku vytěžili skvělou střelu, neméně skvělým zákrokem se pak mohl pyšnit domácí brankář. Po další šanci Hodonína, která skončila na tyči, se v závěru půle dostali radějovští do dobré příležitosti. Nyní však čaroval hodonínských brankář, který nadvakrát vychytal domácí.
Druhý poločas byl však již v režii Radějova a především kapitána Jakuba Březiny, který se postupně prosadil hned 3x a zajistil tak svému týmu podvečerní finále.

Zápas o 3. místo:

Sokol Tvar. Lhoa – NESYT Hodonín 3:2 p. (1:0) (penalty 4:3)
V první půli se zrodila jediná velká příležitost a hned skončila brankou, když se prosadili hráči Tvarožné Lhoty po skvělé kombinaci. Ve druhém poločase přišlo ke zvýšení náskoku, když zaváhání brankáře NESYTu skvělou střelou zužitkovali tvarožnolhoťané. Ovšem pak se Hodonín dokázal vybičovat ke skvělému závěru, především bývalý hráč Radějova Radek Pátek byl při chuti. Nejprve snížil a následně skvělou ranou poslal zápas do penalt. V nich byli úspěšní hráči Tvarožné Lhoty a odnáší si 3. místo.

Finále:

Sokol Radějov – TJ KEN Veselí 2:4 (1:3)
Nejprve nedokázal útočník Bureš využít 2 velké příležitosti a poslat Zarazice do vedení, ovšem po té druhé se míč odrazil ke Kubicovi a ten za pomoci teče dostal míč do sítě. Vyrovnání se radějovší dočkali prakticky okamžitě, brankář Zarazic padal ke střele “jako zarazická závora” a po jeho velké minele bylo srovnáno. Následoval sporný zákrok v pokutovém území Zarazic, který nebyl odpískán a z brejku se dokázali zarazičtí prosadit, když branku vstřelil Staněk. Zvýšení náskoku Zarazic přišlo díky stoperovi Tomečkovi, ten se dostal s míčem až do pokutového úzení a na dvakrát překonal domácího brankáře. Hosté se dalšího snížení dočkali díky pokutovému kopu ve druhém poločase, pak však ale díky bojovnosti získal Bureš míč, neomylnou přihrávkou našel nejstaršího zarazického hráče (Pavel Brumla), který neměl problém se správným zakončením. Vítězem se tedy stal TJ KEN Veselí pod vedením trenér Urbančíka.

VÍCE FOTEK NAJDETE NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

HODONINSKYFOTBAL.RAJCE.IDNES.CZ

FOTOGALERIE K TURNAJI

You may also like...