Rozhodující bitva mezi Veselím a Krumvíří

Sobotní odpoledne bude ve Veselí patřit fotbalu, domácí přivítají vedoucí tým I.A. třídy. Šlágr kola začíná o půl páté odpoledne.

I.A třída sk. B – 23. kolo

FC Veselí – Krumvíř
Čas: sobota, 16:30
Rozhodčí: Papuga David – Petko Marko, Julínek Jiří
Delegát: Bábiček Josef

První a druhý celek aktuální tabulky se spolu utkají v dost možná rozhodujícím utkání celé sezóny. Krumvíř je na čele I.A třídy se ziskem 55 bodů, druhé Veselí sekunduje z 51 body.

Čeká se souboj dvou ofenzivně laděných týmů, které navíc skvěle brání… Krumvíř nastřílela 71branek a obdržela jich 19, Veselí přidalo ještě o 4 branky více (75 – tedy nejvíce z I.A třídy) a obdrželo stejný počet jako Krumvíř (tedy i nejnizší mezi všemi týmy I.A třídy).

Veselí má ve svých řadách nejlepšího střelec I.A třídy Adama Polláka, který v prozatimním ročníku dokázal vstřelit 29 branek, druhé místo v tabulce patří Miroslavu Fóblovi z Lednice.

T-shock

Zajímavostí utkání bude i fakt, že Veselí je nejlepším týmem na domácí půdě, z 11 utkání desetkrát vyhrálo a jen jednou okusili veselští hráči porážku.

Naopak Krumvíř je týmem, kterému se na soupeřových hřištích daří nejvíce. Jedenáct venkovních utkání stačilo k zisku devíti výher a dvou remíz.

Poslední konfrontace na půdě Krumvíře dopadla těsnou výhru Veselí v poměru 1:2, rozhodující branku dával v 77. minutě Pollák.

Mohlo by se vám líbit...