Rozlosování podzimní části 6.ligy, skupiny “B” (sezóna 2024/25)

Přinášíme Vám rozpis podzimní části 6.ligy, skupiny “B” nového soutěžního ročníku 2024/25.

6.liga, skupina “B” – rozlosování podzimní části soutěže

2. kolo 10.8 2024

Šlapanice – Dubňany
Vyškov “B” – Velké Pavlovice
Rohatec – Hroznová Lhota
Kyjov – Vnorovy
Mutěnice – Podolí
Veselí nad Moravou – Nikolčice
Vojkovice – Kozojídky

3. kolo 17.8 2024

Kozojídky – Šlapanice
Nikolčice – Vojkovice
Podolí – Veselí nad Moravou
Vnorovy – Mutěnice
Hroznová Lhota – Kyjov
Velké Pavlovice – Rohatec
Dubňany – Vyškov “B”

4. kolo 24.8 2024

Šlapanice – Vyškov “B”
Rohatec – Dubňany
Kyjov – Velké Pavlovice
Mutěnice – Hroznová Lhota
Veselí nad Moravou – Vnorovy
Vojkovice – Podolí
Kozojídky – Nikolčice

5. kolo 31.8 2024

Nikolčice – Šlapanice
Podolí – Kozojídky
Vnorovy – Vojkovice
Hroznová Lhota – Veselí nad Moravou
Velké Pavlovice – Mutěnice
Dubňany – Kyjov
Vyškov “B” – Rohatec

6. kolo 7.9 2024

Šlapanice – Rohatec
Kyjov – Vyškov “B”
Mutěnice – Dubňany
Veselí nad Moravou – Velké Pavlovice
Vojkovice – Hroznová Lhota
Kozojídky – Vnorovy
Nikolčice – Podolí

7. kolo 14.9 2024

Podolí – Šlapanice
Vnorovy – Nikolčice
Hroznová Lhota – Kozojídky
Velké Pavlovice – Vojkovice
Dubňany – Veselí nad Moravou
Vyškov “B” – Mutěnice
Rohatec – Kyjov

8. kolo 21.9 2024

Šlapanice – Kyjov
Mutěnice – Rohatec
Veselí nad Moravou – Vyškov “B”
Vojkovice – Dubňany
Kozojídky – Velké Pavlovice
Nikolčice – Hroznová Lhota
Podolí – Vnorovy

9. kolo 28.9 2024

Vnorovy – Šlapanice
Hroznová Lhota – Podolí
Velké Pavlovice – Nikolčice
Dubňany – Kozojídky
Vyškov “B” – Vojkovice
Rohatec – Veselí nad Moravou
Kyjov – Mutěnice

10. kolo 5.10 2024

Šlapanice – Mutěnice
Veselí nad Moravou – Kyjov
Vojkovice – Rohatec
Kozojídky – Vyškov “B”
Nikolčice – Dubňany
Podolí – Velké Pavlovice
Vnorovy – Hroznová Lhota

11. kolo 12.10 2024 

Hroznová Lhota – Šlapanice
Velké Pavlovice – Vnorovy
Dubňany – Podolí
Vyškov “B” – Nikolčice
Rohatec – Kozojídky
Kyjov – Vojkovice
Mutěnice – Veselí nad Moravou

12. kolo 19.10 2024 

Šlapanice – Veselí nad Moravou
Vojkovice – Mutěnice
Kozojídky – Kyjov
Nikolčice – Rohatec
Podolí – Vyškov “B”
Vnorovy – Dubňany
Hroznová Lhota – Velké Pavlovice

13. kolo 26.10 2024 

Velké Pavlovice – Šlapanice
Dubňany – Hroznová Lhota
Vyškov “B” – Vnorovy
Rohatec – Podolí
Kyjov – Nikolčice
Mutěnice – Kozojídky
Veselí nad Moravou – Vojkovice

1. kolo 2.11 2024 

Vojkovice – Šlapanice
Kozojídky – Veselí nad Moravou
Nikolčice – Mutěnice
Podolí – Kyjov
Vnorovy – Rohatec
Hroznová Lhota – Vyškov “B”
Velké Pavlovice – Dubňany