Sedm branek padlo dopoledne v Sobůlkách

Další gólová přestřelka tohoto víkendu se zrodila v nedělním dopoledni na hřišti v Sobůlkách, kam přijel neporažený Ježov s nejlepším útokem soutěže.

III.B třída – 3.kolo

Sokol Sobůlky – Vlast Ježov 4:3 (3:1)
Branky: 3´ Petula, 16´+32´ Pazourek, 64´ Vrtal – 21´ Exel, 77´ Vajgara, 79´ Chlustina. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Pazourek, Bátora – Kůřil, Budík, Chvátal. Diváci: 50

Sobůlky: Kůřil M. – Špičák, Vrbík, Vyhňák, Lecián, Drápal, Hrazdílek, Pazourek, Gajdoš, Petula, Vrtal (Bátora)

Ježov: Guth – Otrusina, Jelínek, Zelinka, Kůřil K., Budík, Kůřil M., Ingr, Exel, Vajgara, Hlavinka (Chvátal, Chlustina, Machala, Dobrovský, Hromada)

První dva zápasy Ježov zvládl, připsal si dvě výhry, nastřílel deset branek a pouze jednou inkasoval. Útočnou sílu ukázal také dnes, ale s obranou to bylo poněkud horší.

Sobůlky se na začátku sezóny hledají a vizitka jedné vstřelené branky toho byla důkazem. Nedělní duel je ale znovu postavil na nohy.

Už ve třetí minutě šli domácí do vedení, autorem gólu byl Petula. Po čtvrthodině přidal druhou branku Pazourek a Sokol vedl o dvě branky.


Stačila chvilka nepozornosti a hosté dokázali snížit, Exel tak Ježov vrátil zpět do hry. Pazourek ale za deset minut vrátil Sobůlkám zpět dvoubrankový náskok.

V 64.minutě zvyšoval na rozdíl tří branek Vrtal a zdálo se být rozhodnuto. Ježov však zbraně nesložil a dokázal utkání ještě zdramatizovat.

Stačili jim k tomu pouhé dvě minuty a zápas dostal nový náboj. V 77.minutě snižoval Vajgara a chvíli po něm rozvlnil síť za Kůřilem také Chlustina.

Závěrečná desetiminutovka již změnu skóre nepřinesla a Sobůlky se poprvé v této sezóně mohly těšit ze zisku tří bodů. Ježov musel skousnout naopak první letošní porážku.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...