Želetice překvapily Vřesovice na jejich hřišti

Podruhé za sebou dokázali Želetice ve III.B třídě, když uspěly na hřišti pátých Vřesovic. Těm se naopak nedaří a nevyhrály už tři zápasy v řadě.

III.B třída – 11.kolo

Sokol Vřesovice – Sokol Želetice 1:4 (0:2)

Branky: 90´ Možíš L. – 21´+45´+49´ Křižka, 83´ Čureja. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Machala, Červenka, Ovesný – Čureja. Diváci: 50

Vřesovice: Klem – Žáček, Putna, Molek, Donátek, Machala, Červenka, Čech, Zedník, Možíš L., Možíš Z. (Ryba, Skalka, Zelenka, Janča, Ovesný, Polášek)

Želetice: Šimeček Michal – Svatoň, Koutný, Čureja, Kludák, Luskač, Strmiska, Křižka, Pánek, Zálešák Matěj, Mikeska (Milde, Lejsal, Pelikán, Zálešák Marek, Šimeček Martin)

Dopolední zápas svědčil lépe hostujícímu výběru, který dokázal vybojoval všechny body. Po dvaceti minutách poslal hosty do vedení Křižka a tentýž hráč pak v závěru první půle zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Křižka byl při střelecké chuti a v úvodu druhého poločasu přidal už svou třetí branku. Vřesovicím se nedařilo a druhý nejlepší útok soutěže se trápil.

Naopak jedna z nejhorších obran ve III.B třídě pracovala na jedničku. V 83.minutě Želetice přidaly čtvrtou branky, když se trefil Čureja.

Čisté konto hostujícímu brankáři pokazil v poslední minutě domácí kanonýr Lukáš Možíš, jenž už pouze korigoval na konečných 1:4.

Pro obě mužstva tímto zápas skončila podzimní sezóna. Vřesovicím aktuálně patří páté místo, Želetice jsou na osmé příčce.

[team_standings id=”9655″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...