Sérii porážek ukončila Louka vysokým vítězstvím

Tři porážky v řadě jsou zapomenuty, fotbalisté Louky v nedělním dopoledni nastříleli Petrovu šest branek a podruhé v jarní části okusili jak chutná vítězství.

III.C třída – 17.kolo

Sokol Louka – Sokol Petrov 6:1 (2:1)
Branky: 15´+42´+49´ Mikéska, 54´ Minařík, 75´+85´ Lejčko – 32´ Benovič. Rozhodčí: Dufek. ŽK: Mikéska – Vrána, Kundrata. Diváci: 100

Louka: Vrba – Fišer, Kučera, Těthal, Mikuláček (65´ Lejčko), Čajka, Šmehlík, Minařík, Mikeska, Mikéska, Škodák (61´ Šimlík)

Petrov: Čermák – Vrána (54´ Krůtil), Šantavý L., Kundrata, Palkovič, Faltýnek, Janeček, Macháček Z., Macháček M., Šantavý P., Benovič

Víkend plný překvapivých výsledků pokračoval také na hřišti Louky. Domácí tým čekal na výhru tři zápasy, ve kterých nebodoval a nakonec to odnesl čtvrtý Petrov.

První půle nabídla tři góly. Domácí poslal do vedení Mikéska po čtvrthodině, za hosty vyrovnával ve 32.minutě Benovič.Krátce před odchodem do kabin vrátil Louce vedení znovu Mikéska, který se tak prosadil podruhé v utkání.

To od něj nebylo vše a hattrick zkompletoval z kraje druhého poločasu, kdy navyšoval na 3:1. Petrov toho moc nepředvedl a brzy opět inkasoval.

Čtvrtou trefu zařídil Minařík. Zkázu hostujícího mužstva dokonal střídající Lejčko, jenž dvěma zásahy zpečetil vítězství Rapidu. Louka tak ukončila sérii tří porážek vysokým vítězstvím.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...