Šlágr poháru vyzněl lépe pro fotbalisty Vnorov

První dvě mužstva okresního přeboru na sebe narazila ve čtvrtfinále Okresního poháru. Výhodu domácího prostředí měly Svatobořice, ale Vnorovy ukázaly svou sílu a utkání jasně ovládly.

Šlágrem čtvrtfinálových duelů Okresního poháru byl zápas Svatobořic a Vnorov. Obě mužstva nastoupila v téměř totožných sestavách jako o víkendu.

Dominanci z Okresním přeboru nyní měly oba celky ukázat ve vzájemném utkání. To začalo lépe pro hosty, kteří šli do vedení v 15.minutě. Skóre zápasu otevřel Zachar a dá se říci, že favorit šel do vedení – 0:1.

Další gól přidal o deset minut později Bittner – 0:2 a za další tři minuty zasadil domácímu výběru třetí ránu Lukáš Kočiš – 0:3. Do kabin se tak odcházelo lépe hostům.

Po přestávce už se Vnorovy nemusely nikam hnát a pouze udržovat slibně vybudovaný náskok. Branky se dočkaly také Svatobořice, když v 55.minutě proměnil pokutový kop Varmuža – 1:3.

Další průběh utkání už góly nenabídl a zápas tak skončil rozdílem dvou branek pro Vnorovy, které postoupily do semifinále.

STŘEDA 2.9.2020

OKRESNÍ POHÁR – ČTVRTFINÁLE

SK SVATOBOŘICE – Agro VNOROVY 1:3 (0:3)
Branky: 55´(PK) Varmuža – 15´ Zachar, 25´ Bittner,  28´ Kočiš L.; Rozhodčí: Chromek – Rotter, Škodák; ŽK: Kačer – Vyskočil; Diváci: 50

Svatobořice: Dvořák – Čechovský, Varmuža, Lunga, Kačer, Koutný, Pazderka, Maršálek, Pochylý, Šalša, Červenka (Antoš, Kotas, Šimeček)

Vnorovy: Rybka – Janda, Pelucha, Motyčka, Zachar J., Kočiš L., Kočiš M., Vyskočil, Bittner, Janoušek, Bažant (Růžička, Zachar D., Petrucha, Pavlíček, Slavík)

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...