Sobotní přehled zápasů a výsledků

Přinášíme přehled sobotních zápasů a výsledků hraných dne 8.června 2019. Dvě  utkání se již předehrávala v pátek 7.června 2019. Přesto sobota nabízí bohatý program.

MSFL

Hulín – Hodonín 2:3 (1:1)
Branky: Ondřejka, Minář – Žák F. 2, Suchý

Krajský přebor 

Mutěnice – Bosonohy 0:3 (0:0)
Branky: Dohnal 2, Burdov

1.B třída, sk. C

Nikolčice – Strážnice 3:3 (2:3)
Branky: Němeček, Harašta, Jilka – Lípa 3

III.A třída

Svatobořice B – Hodonín B 1:5 (1:4) – hráno v pátek 7.6.2019
Branky: Miklík – Blažek 4, Šuga

Nesyt Hodonín – Vlkoš 5:3 (2:0)
Branky: Bimka 3, Sládek 2 – Čada (PK), Ingr, Šupa

Čejč – Lužice 2:3 (1:2)
Branky: Sobotka, Dohnálek – Brhel, Pavlík, Daněk

Vracov – Domanín 4:2 (2:2)
Branky: Říha L. 2, Žandovský, Kadleček – Čožík, Kotálek

III.B třída

Želetice – Vřesovice 3:0 (0:0)
Branky: Macourek, Beker, Šťastný

Bohuslavice – Kostelec 1:0 (0:0)
Branka: Balajka

Sobůlky – Lovčice 11:0 (6:0)
Branky: Dohnálek 4, Gajdoš 2, Bátora 2, Lecian, Drápal, Pluháček

III.C třída

Moravský Písek – Vacenovice B 2:5 (1:5) – hráno v pátek 7.6.2019
Branky: Kuban 2 – Korčák 3, Jakubíček

Suchov – Radějov 1:0 (0:0)
Branka: Nikel

Velká nad Veličkou B – Hroznová Lhota B 3:5 (1:2)
Branky: Kohůt, Machálek, Jagoš – Pravda 3, Martinek, Bíla

Vnorovy B – Nová Lhota 4:1 (0:1)
Branky: Knotek, Kočiš, Janoušek, Macháček – Pavlík

MSDD – starší dorost

Kyjov – Pelhřimov 3:3 (2:1)

Hodonín – Velké Meziříčí 1:0 (0:0)

MSDD – mladší dorost

Kyjov – Pelhřimov 1:3 (0:0)

Hodonín – Velké Meziříčí 9:0 (4:0)

Krajský přebor – starší dorost

Újezd u Brna/Tuřany – Veselí nad Moravou 3:7 (2:4)

Krajský přebor – mladší dorost

Újezd u Brna/Tuřany – Veselí nad Moravou 1:2 (1:2)

1.třída – dorost

Velká nad Veličkou – Bzenec 0:4 (0:0)
Branky: Kolluch, Komínek, Kužela, Žůrek

Podivín – Mutěnice 2:5 (1:2)
Branky: Skotal, Kostrhun – Mokruša 2, Konečný, Weigl R., Weigl P.

Dolní Bojanovice – Hroznová Lhota 2:3 (0:1)
Branky: Prát, Baláš – Smetka 2, Pravda

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 3:1 (2:0)
Branky: Pechura 2, Spurný – Bažant

Vracov/Vlkoš – Lipov 0:1 (0:1)
Branka: Červenka