Sobotní výsledkový servis (31.3.2018)

Poslední březnový den na nás čeká další porce nejen okresních zápasů. Poprvé v jarní části vyběhnou na trávníky fotbalisté ve III.A a III.C třídě.

Krajský přebor 

Boskovice – Mutěnice 3:1 (1:1) – hráno v pátek 30.3.2018
Branky: Havlíček 2, Novák – Koplík

Moravský Krumlov – Veselí n/Mor. 1:0 (1:0)
Branka: Kocanda

1.A třída, sk. B

Ratíškovice – Kyjov 2:5 (0:1)
Branky: Vacenovský, Jankůj – Polášek 2, Riedl, Kůřil A., Kuchař D.

Lednice – Blatnice 3:1 (2:0)
Branky: Wolgemuth 2, Fóbl (PK) – Hynčica

1.B třída, sk. C

Uhřice – Kněždub 2:4 (1:2)
Branky: Mikšík, Neumann – Grabec D. 2, Petrucha, Janík

Mikulov – Vacenovice 1:2 (1:0)
Branky: Goiš – Miléř 2


Okresní přebor

Radějov – Mikulčice 2:4 (1:3)
Branky: Březina, Můčka – Pochylý 2, Konečný, Linhart

Dambořice – Bukovany 4:0 (2:0)
Branky: Luskač, Maleňák, Suchánek, Horák

III.A třída

Nesyt Hodonín – Prušánky 4:2 (0:1)
Branky: Sládek 3, Uřičář – Hrubý, Stávek

Násedlovice – Rohatec B 2:0 (0:0)
Branky: Dobeš P., Jankůj

III.B třída

Ždánice B – Žádovice 3:2 (1:2)
Branky: Ždárský, Šebek (PK), Švršek – Marčík, Ingr

Moravany – Vřesovice 2:3 (0:2)
Branky: Burýšek, Jašíček (PK) – Možíš L., Možíš Z., Červenka

Domanín – Ježov 1:3 (1:2)
Branky: Daňhel – Exel, Ingr, Kozák

III.C třída

Hroznová Lhota B – Nová Lhota 6:0 (4:0)
Branky: Neumann 2, Durna, Jegla, Náhlík, Bartošek

Vnorovy B – Petrov 1:7 (0:3)
Branky: Čajka – Šantavý P. 2, Janeček 2, Šantavý L., Kříž, Krůtil



MSDD – starší dorost

Hodonín – Sparta Brno 4:0 (3:0) – hráno v pátek 30.3.2018

Kyjov – Humpolec 2:2 (2:1)

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Sparta Brno 1:0 (0:0) – hráno v pátek 30.3.2018

Kyjov – Humpolec 2:1 (2:0)

1.třída – dorost

Ratíškovice – Velké Bílovice 0:0

Velká n/Vel. – Rohatec 0:1 (0:1)
Branka: Daniel (PK)

Mutěnice – Dubňany 5:2 (4:0)
Branky: Lamáček F. 2, Hanák, Lamáček P., Opluštil – Hofírek, Šalša L.

Dolní Bojanovice – Velké Pavlovice 2:3 (1:2)
Branky: Fatěna Mich., Robek – Havlík, Zborovský, Buchta