Sobůlky potvrdily roli favorita a v Lovčicích vysoko vyhrály

III.B třída nabídla v pátek předehrávku prvních Sobůlek na hřišti šestých Lovčic. Lídr soutěže potvrdil roli favorita a už do půle třikrát skóroval. Po přestávce domácí brzy snížili, ale další tři trefy pojistily vysoké vítězství favorita.

Sobůlky byly v zápase velkým favoritem a od úvodních minut to na hřišti potvrzovaly. První branku vstřelil ve čtvrté minutě Bátora. V deváté a šestnácté minutě se prosadil nejlepší střelec soutěže Jelínek a bylo to o tři branky.

Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin. Hned z kraje druhého poločasu snížil Mokrý, ale to byl od domácích vše. Po hodině hry přidal čtvrtý zásah hostující Vyhňák a další dvě trefy na své konto zaznamenal Bátora.

První inkasovaná branka v sezóně nemusela Sobůlky mrzet, po výhře 6:1 zůstávají na čele III.B třídy. Lovčice po úvodní remíze připisují první porážku v soutěži.

PÁTEK 27.8.2021

III.B třída – 5.kolo (třetí hrané)

Lovčice – Sobůlky 1:6 (0:3)
Branky: 48´ Mokrý – 4´+73´+83´ Bátora, 9´+16´ Jelínek, 61´ Vyhňák; Rozhodčí: Kukula; ŽK: Pintera, Klíč T., Klíč D. – Petula M., Vyhňák; Diváci: 50

Lovčice: Prygl – Kolařík, Fronek, Pintera, Jetelina, Procházka, Čadílek, Matula, Mokrý, Štěpánek, Šedivý (Zapletal, Šrom, Klíč T., Klíč D., Horáček, Svoboda, Půček)

Sobůlky: Možíš – Špičák, Jelínek, Vrbík, Vyhňák, Lecian, Drápal, Konečný, Křižka, Buštík, Petula A. (Laža, Gajdoš, Hrazdílek, Bátora, Petula M., Kůřil)

Zdroj: is.fotbal.cz