Špaček rozhodl o výhře Vacenovic v Podivíně

Dva góly Ondřeje Špačka rozhodly o vítězství Vacenovic na hřišti zachraňujícího se Podivína. Slavoj nedal potřetí za sebou ani gól, naopak Vacenovice potřetí v řadě vyhrály.

1.B třída, sk. C – 22.kolo

Slavoj Podivín – SK Vacenovice 0:2 (0:1)
Branky: 3´+58´ Špaček. Rozhodčí: Kocman – Kadlec, Bartoš. ŽK: Dohnal, Stojkovič – Knotek. Diváci: 40

Podivín: Létal – Čejka, Michal (83´ Savara J.), Dvořák, Pešl, Švestka, Fric, Dohnal, Šemora (60´ Jäger), Stojkovič, Halm (80´ Savara v.)

Vacenovice: Žigo – Rupec, Sladký, Příkazský (75´ Ingr), Knotek, Mírovský, Špaček, Grufík Z., Grufík P., Jakubíček, Rehák (85´ Nešpor)

Fotbalisté Podivína čekají záchranářské práce a proti Vacenovicím to neměli jednoduché. Navíc velmi brzy inkasovali.

Hosté se dostali do vedení ve třetí minutě, kdy otevřel skóre utkání Špaček. Rychle vybudovaný náskok si udrželi až do konce prvního poločasu a do kabin tak odcházeli spokojenější.Po změně stran se na další gól čekalo o něco déle, ale nakonec přišel po necelé hodině hry. Byl to znovu Špaček, který překonal domácího golmana Létala a dal hostům potřebný klid.

Podivín se v posledních zápasech trápí a čekání na gól pokračuje. Už třetí zápase v řadě vyšel Slavoj gólově naprázdno a hledání střelce pokračuje.

Vacenovice už čtyři zápasy za sebou neprohrály, připsaly si tři výhry a jednu remízu. V tabulce poskočily na čtvrté místo, o které však můžou po nedělních dohrávkách přijít.

Mohlo by se vám líbit...