Střelecké tabulky okresních soutěží (13.6.2022)

Přinášíme přehled nejlepších střelců okresních soutěží. Kdo se stal tím pomyslným králem střelců ve všech okresních soutěžích od OP po III.třídy.

OKRESNÍ PŘEBOR

Poř. Jméno Klub Góly
1. Jiří Marcián Baník Ratíškovice 24
2. Martin Čerešňák FC Lipov 21
3. Bronislav Otruba FK Vlkoš 19
4. Lukáš Kašík TJ Starý Poddvorov 19
5. Jakub Siwiec SK Dolní Bojanovice 17
6. Lukáš Kábrt Sokol Kněždub 17
7. Jiří Pravda Sokol Hroznová Lhota “B” 16
8. Tomáš Bílý FK Vlkoš 15
9. Karel Vykouk Družba Bukovany 15
10. Daniel Janeček Sokol Petrov 14
11. Pavel Bařina TJ Starý Poddvorov 14

III.A TŘÍDA

Poř. Jméno Klub Góly
1. Lukáš Možíš Sokol Vřesovice 32
2. Matěj Otáhal Slavoj Moravany 23
3. Zdeněk Možíš Sokol Vřesovice 17
4. Radek Žurovec Baník Dubňany “B” 16
5. Miloš Albert Baník Dubňany “B” 16
6. Jakub Březina Nesyt Hodonín 16
7. Adam Snopek FK Milotice “B” 14
8. Jakub Kolomazník Baník Lužice 12
9. Roman Osička Mikulčice 12
10. Šimon Loprais FC Vracov 12
11. Libor Kozák Vlast Ježov 11

III.B TŘÍDA

Poř. Jméno Klub Góly
1. Rudolf Jelínek Sokol Sobůlky 26
2. Kamil Matula Sokol Lovčice 23
3. Zbyněk Dohnálek SK Čejč 23
4. Viktor Hrbotický Sokol Archlebov 21
5. Petr Jankůj Moravia Násedlovice 19
6. Radim Stehno Sokol Nenkovice 19
7. Tomáš Bátora Sokol Sobůlky 15
8. Martin Sklenář Sokol Věteřov 14
9. Filip Jankůj Moravia Násedlovice 14
10. Pavel Konečný Moravia Násedlovice 13

III.C TŘÍDA

Poř. Jméno Klub Góly
1. Roman Andrýsek Sokol Těmice 27
2. Tomáš Kuban FC Moravský Písek 21
3. Dominik Rybníkář Kordárna Velká/Vel. “B” 20
4. Jiří Janeska FK Suchov 18
5. Milan Mikeska FK Suchov 13
6. Lukáš Chmelař Sokol Radějov 13
7. Karel Paška Horňácko Hrubá Vrbka 11
8. Jaroslav Sporysz Sokol Tvarožná Lhota 11
9. Michal Matyáš Sokol Radějov 10
10. David Daňhel FK Domanín 10

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

Poř. Jméno Klub Góly
1. Jakub Otáhal Sokol Kobylí 41
2. David Cvingráf Sokol Kobylí 36
3. Dominik Brychta Sokol Charvátská Nová Ves 28
4. Bronislav Fibingr FK Milotice 26
5. Lukáš Válka SK Žarošice 24
6. Dominik Svoboda Baník Ratíškovice “B” 22
7. Jaroslav Řihák Sokol Těmice 22
8. Martin Lacko Baník Ratíškovice “B” 22
9. Martin Popelka FK Milotice 20
10. Ondřej Mereda Sokol Charvátská Nová Ves 20

Zdroj: souteze.fotbal.cz

You may also like...