Střelecké tabulky v Okresních soutěžích (11.4.2022)

Přinášíme pohled na střelecké tabulky v Okresních soutěžích. Komu to nejlépe střílí v OP a III. třídách na okresní úrovní Hodonínska?

OKRESNÍ PŘEBOR

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Jiří Marcián Baník Ratíškovice B 17
2. Bronislav Otruba FK Vlkoš 15
3. Martin Čerešňák FC Lipov 13
4. Karel Vykouk Družba Bukovany 12
5. Lukáš Kašík TJ Starý Poddvorov 11
6. Jiří Pravda TJ Sokol Hroznová Lhota B 11
7. Pavel Bařina TJ Starý Poddvorov 10
8. Lukáš Kábrt Sokol Kněždub 9
9. Petr Páč KEN Veselí nad Moravou 9
10. Radek Hlaváč FK Vlkoš 8
11. Tomáš Čada FK Vlkoš 8
12. David Zouhar SK Žarošice 8
13. Ondřej Mach Sokol Žeravice 8

III.A TŘÍDA

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Lukáš Možíš Sokol Vřesovice 21
2. Jakub Březina Nesyt Hodonín 15
3. Matěj Otáhal Slavoj Moravany 14
4. Radek Žurovec Baník Dubňany B 12
5. Zdeněk Možíš Sokol Vřesovice 11
6. Adam Snopek FK Milotice 10
7. Miloš Albert Baník Dubňany B 9
8. Jakub Kolomazník Baník Lužice 7
9. Tomáš Ševčík Baník Dubňany B 7
10. Libor Kozák Vlast Ježov 7
11. Marek Žandovský FC Vracov 7
12. David Horák SK Kostelec 7
13. David Snášel Nesyt Hodonín 7

III.B TŘÍDA

 

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Rudolf Jelínek Sokol Sobůlky 17
2. Zbyněk Dohnálek SK Čejč 15
3. Kamil Matula Sokol Lovčice 12
4. Martin Sklenář Sokol Věteřov 11
5. Viktor Hrbotický Sokol Archlebov 11
6. Filip Jankůj Moravia Násedlovice 9
7. Pavel Konečný Moravia Násedlovice 9
8. Daniel Raus Sokol Nenkovice 9
9. Radim Stehno Sokol Nenkovice 8
10. Peter Kováč Sokol Nenkovice 8
11. Petr Jankůj Moravia Násedlovice 8
12. Tomáš Bátora Sokol Sobůlky 7
13. Michal Petula Sokol Sobůlky 7

III.C TŘÍDA

 

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Roman Andrýsek Sokol Těmice 23
2. Dominik Rybníkář Kordárna Velká nad Veličkou B 18
3. Jiří Janeska FK Suchov 13
4. Tomáš Kuban FC Moravský Písek 13
5. Lukáš Chmelař Sokol Radějov 12
6. Milan Mikeska FK Suchov 10
7. David Daňhel FK Domanín 7
8. Patrik Holčík FK Suchov 7
9. Adam Žák Sokol Tvarožná Lhota 7
10. Radim Vrána FC Moravský Písek 7
11. Pavel Klempíř FK Domanín 6
12. Jan Jagoš Horňácko Hrubá Vrbka 6
13. Patrik Blažek Horňácko Hrubá Vrbka 6

Zdroj: souteze.fotbal.cz