Suchov vyřadil z poháru Starý Poddvorov

Okresní pohár pro sezónu 2021/22 začal předehrávkou v Suchově, kde nastoupil domácí výběr proti favorizovanému Starému Poddvorovu.

Jako první v zápase udeřili domácí, kteří se dostali do vedení v deváté minutě po brance Holčíka. Vyrovnaná přišlo o dvě minuty později, kdy se trefil hostující kapitán Kašík.

Poločasový výsledek stanovil Mikeska, jenž se prosadil dvě minuty před odchodem do kabin a poslal Suchov podruhé v utkání do vedení.

Po změně stran dvakrát v krátkém sledu udeřil suchovský Krist a domácí šli do třígólového vedení. Konečnou podobu výsledku dal v 71.minutě hostující Čížek.

Okresní pohár – 1.kolo (neděle 25.7.2021)

FK SUCHOV (III.C) – TJ STARÝ PODDVOROV (OP) 4:2 (2:1)
Branky: 9´ Holčík, 43´ Mikeska, 56´+57´ Krist – 11´ Kašík, 71´ Čížek; Rozhodčí: Bábíček; ŽK: Horňák A., Bařina; Diváci: 50

Suchov: Juřík – Horňák J., Komoň, Sobek, Krist, Švrček A., Janeska, Sedláček, Sup, Mikeska, Holčík (Horňák P., Zemčík, Mikéska, Šajdler, Švrček J.)

St. Poddvorov: Ševela – Hanák, Kršek, Cupal T., Frolec, Gertner, Procházka, Cupal A., Čížek, Horňák A., Kašík (Luňák, Skočík, Bařina, Musial, Lukáč)

Zdroj: is.fotbal.cz