Tasov ovládl utkání o druhé místo proti Suchovu

Přímý souboj o druhé místo svedl do Boršic mužstva Suchova a rezervy Hroznové Lhoty. Hosté utkání zvládli na výbornou a odvezli si vítězství v poměru 4:1.

III.C třída – 6.kolo

FK Suchov – Sokol Hroznová Lhota B 1:4 (0:2)
Branky: 77´ Zemčík – 8´+59´ Bartošek, 14´ Neumann, 82´ Durna. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽKDiváci: 60

Suchov: Mikéska – Jančík, Švrček, Sup, Horňák Josef, Sedláček, Janeska, Hanačík, Horňák Jakub, Zemčík, Holčík (Pomkla, Horňák Pavel, Štefaník, Koňárek)

Hroz. Lhota B: Jurásek – Suchý, Nekarda, Uher, Slovák, Neumann J., Bartošek, Durna, Smištík, Neumann M., Jegla (Kolacia, Pavlica M., Kašpárek, Nálepa, Pavlica M.)

Hosté začali hodně rychle, když hned po rozehrávce poslali prudký centr na hranici šestnáctky, kde dobrým vyběhnutím domácí gólman Mikéska zmařil šanci hostům.

Ti se ujali vedení po chybné rozehrávce domácí obrany a tváří v tvář hostující Bartošek otevřel skóre.

Hosté do poločasu rozvlnili síť ještě jednou, když hezkou kombinací na levé straně udělali z domácí obrany pouze diváky.

Domácí tým se v prvním poločase prosadit nedokázal a výsledkově ztrácel na svého soupeře tři branky.

Druhou půli opět domácí tahali za kratší konec, hosté hráli kombinační fotbal i když problém dělal oběma týmům tvrdý terén.

Hosté zvýšili skóre na 3:0, když se objevil před domácím Mikéskou Durna, jeho střelu domácí gólman pohotově vyrazil a následnou dorážku do prázdné brány si vychutnal podruhé skórující Bartošek.

Suchovu se podařilo vstřelit branku po rohovém kopu, kdy hostující gólman podběl centr, který hlavou uklidil do brány skvěle hlavičkující Zemčík.

Od této chvíle se domácí dostali ještě do dvou brankových příležitosti, avšak bez úspěchu. Hosté ještě zahrávali přímý volný kop z hranice šestnáctky rozehráním na volného Durnu, který stanovil konečný výsledek zápasu na 1:4.

PŘIPRAVIL: Martin Hlaváček

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]