Těmice urvaly v Tasově bod za divokou remízu 4:4

Ve III.C třídě padalo v sobotu hodně branek. Nejvíce jich bylo k vidění v Tasově, kam zamířily Těmice. Domácí po prvním poločase vedly o tři góly, ale po přestávce už stříleli jen hosté a odvezli si nakonec bod za remízu.

III.C třída – 19.kolo

Sokol Hroznová Lhota B – Sokol Těmice 4:4 (4:1)
Branky: 3´ Durna, 14´ Jegla, 23´+42´ Náhlík – 11´ Souček D., 51´+84´ Jahoda, 85´ Večeřa. Rozhodčí: Bittner – Sedlář, Jahoda. ŽK: Pavlica M. – Jahoda, Ficek. Diváci: 100

Hroz. Lhota B: Jurásek – Gazárek, Kolacia, Lipčík, Uher, Kašpárek, Neumann, Bartošek, Durna, Pavlica M., Náhlík (Martinek, Jegla, Nálepa)

Těmice: Pavlica T. – Šlechta, Kyjovský, Vajgara, Souček A., Vanda, Zeman, Vajdík, Souček D., Melichar, Jahoda (Uhlíř, Večeřa, Ficek, Juřík, Rachvala)

Zápas mezi Tasovem a Těmicemi měl být jasnou záležitostí, první poločas tomu také nasvědčoval. Domácí šli do vedení už ve třetí minutě, kdy skóroval Durna.

Za necelých deset minut ale bylo srovnáno, trefil se David Souček. Radost vydržela hostům jen chvíli, vedení Tasovu vrátil Jegla.

Domácí byli při střelecké chuti a do přestávky přidali ještě dva přesné zásahy. Oba zařídil Náhlík a stanovil poločasový výsledek na 4:1.

Po přestávce už se rezerva Hroznovky prosadil nedokázala a góly střílely jen Těmice. Snížení přišlo už 51.minutě po brance Jahody.

Domácí i přesto stále drželi náskok dvou branek, ale poslední minuty zápasu jim nevyšli podle přestav. Na rozdíl jednoho gólu snižoval šest minut před koncem opět Jahoda.

A hned vzápětí po rozehrání tady bylo vyrovnání, na 4:4 dával Večeřa. Závěrečných pět minut už rozuzlení nepřineslo, a tak obě mužstva brala po jednom bodu.

Další výsledky

FC Moravský Písek – Horňácko Hrubá Vrbka 4:3 (2:3)
Branky: 15´ Sotolář, 18´ Hodonský, 47´(PK) Pyclík, 85´ Oharek – 6´+42´ Ševečka, 35´ Gabčo. DIváci: 30

Agro Vnorovy B – Sokol Tvarožná Lhota 4:0 (3:0)
Branky: 17´+41´ Třináctý, 40´(PK) Studnička, 73´ Mánek. Diváci: 55

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]