Petrov po přestávce rozstřílel šesti góly Louku

Nedělní program odstartoval dopolední duel Louky a Petrova ve III.C třídě. Domácí tým držel s favoritem krok pouze v prvním poločase. Po přestávce už zápasu dominovali hostující fotbalisté.

III.C třída – 19.kolo

Sokol Louka – Sokol Petrov 1:6 (1:0)
Branky: 45´ Škodák – 48´+67´+87´ Janeček, 53´  Zlomek,75´+83´ Faltýnek. Rozhodčí: Knotek. ŽK: Mikéska (Louka). Diváci: 50

Louka: Kubiš – Trýska, Kučera D., Jagoš, Mikuláček, Fišer, Dostál, Malůš. Kučera P., Šimlík, Mikéska (Čajka, Staňka, Prášek, Lejčko, Škodák, Těthal)

Petrov: Čermák – Grabec, Lončík, Faltýnek J., Palkovič, Krša, Janeček, Macháček Z., Macháček M., Šantavý P., Zlomek (Šantavý L.,Kundrata, Kříž, Faltýnek H., Mikulka)

Dopolední zápas svedl proti sobě devátou Louku a první Petrov. První poločas nabídl vyrovnanou a i skóre. O jediný gól se v samém závěru postaral domácí Škodák a Louka šla do kabin s hubeným náskokem.

Po změně stran už zápasu dominovali hosté. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po třech minutách se trefil Janeček. Krátce po něm výsledek otočil Zlomek.


Pak už si Petrov hrál svoji hru. Třetí trefu zařídil znovu zařídil Janeček, čtvrtou přidal za deset minut Faltýnek. V závěrečných sedmi minutách ještě hosté přidali další góly.

Podruhé v zápase se prosadil Faltýnek a konečnou podobu výsledku dal Janeček, který tak zkompletoval hattrick.

Petrov tříbodovou výhrou v tabulce opět odskočil Tasova na rozdíl tří bodů, Louka svoji pozici nevylepšila ani nezhoršila a zůstala na devátém místě.

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...