Těmický Hlahůlek si nezahraje čtyři zápasy

DK OFS Hodonín vynášela tresty za uplynulý víkend. Většinou se jednalo o peněžité pokuty, nejhůře z toho vyšel obránce Těmic Miroslav Hlahůlek, který dostal stopku na čtyři zápasy.

DK – tresty

Miroslav Hlahůlek (Sokol Těmice) – 4 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám provedených zvlášť hrubým způsobem podle § 45, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 15.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , když v 90´ obdržel ŽK za NCH ­kritika výroku rozhodčího bez hanlivých výrazů slovy ” proč pořád pískáš proti nám nám nic nepískneš. a následně obdržel v 90´ ČK za kritika R s hanlivým výrazem tak to pískej vole a následně při odchodu z HP urážel R vulgárními výroky ty zmrde, mrdko, zkurvy synu, za což se proviněnému podle § 45, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zákaz závodní činnosti na 4 SU NEPO.

Radek Sobek (FK Suchov) – pokuta 500 kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 15.9.209 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 32´ obdržel I ŽK za NCH podraženi soupeře na puli v souboji o mič a v 62´ obdržel II ŽK a následně ČK za NCH udeřeni soupeře loktem do oblasti břicha v souboji o mič, za což se proviněnému podle § 46, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/13 , který bude řešen přes sběrný účet klubu FK Suchov.


Vilém Jančík (FK Suchov) – pokuta 500 kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle§ 46, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 15.9.209 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 27´ obdržel I ŽK za NCH ­ zakopnuti miče v přerušené hře a v 83´ obdržel II ŽK a následně ČK za NCH ­ podraženi soupeře v souboji o mič na pokutového území, za což se proviněnému podle § 46, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/13 , který bude řešen přes sběrný účet klubu FK Suchov.

Pavel Koutný (Kovo Ždánice B) – pokuta 500 kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46, odst. 2 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který spáchal dne 14.9.2019 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 22´ obdržel I ŽK za NCH ­ zmaření nadějné se rozvíjející akce podražením z boku v souboji o míč v nepřerušené hře a v 88´obdržel II ŽK následně ČK za Protest nebo slovní projev nespokojenosti ­ kritika R v přerušené hře bez hanlivých výrazu (to snad není možné, šak to nebyl faul), za což se proviněnému podle § 46 odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/13 , který bude řešen přes sběrný účet klubu TJ KOVO Ždánice.

You may also like...