V 1.A třídě naplno bodovaly jen Ratíškovice a Hroznovka

Bez jednoho zápasu (hraje se v neděli) mají podzimní část za sebou také v 1.A třídě. Zástupci okresu bodů příliš neposbírali. Plný bodový zisk zaznamenaly Ratíškovice a Hroznová Lhota, bod za bezbrankovou remízu si rozdělila Velká a Dubňany.

1.A třída, sk. B – 1.kolo

FC Kyjov 1919 – Slavoj Velké Pavlovice 1:2 (1:2)
Branky: 3´ Dufek – 34´ Kruták, 36´ Záblacký. Rozhodčí: Hrazdíra – Urbánek, Frydrych. ŽK: Ingr (Kyjov). Diváci: 70

V Kyjově bylo hotovo už po prvním poločase. Domácí se dostali do vedení už ve třetí minutě, po brance Dufka.

Hosté odpověděli ve druhé polovině prvního poločasu, kdy se jim podařilo během dvou minut výsledek otočit. Po přestávce už góly nepadaly.

Sokol Hroznová Lhota – SK Rakvice 1932 3:0 (1:0)
Branky: 12´ Falešník, 85´ Gazárek, 89´ (PK) Janík. Rozhodčí: Marinč – Vévodová, Jonáš. ŽK: Matyáš – Strýček, Valenta, Juřena. Diváci: 120

Třetí Hroznová Lhota se ujala proti Rakvicím vedení po necelé čtvrthodině. Hosté se za celý zápas nedokázali střelecky prosadit a v závěru ještě dvakrát inkasovali.

Pět minut před koncem přidal druhou trefu Gazárek a výsledek zpečetil minutu před závěrečným hvizdem Janík, který úspěšně proměnil pokutový kop.


Baník Ratíškovice – FK Blatnice 4:2 (2:0)
Branky: 4´+67´ Jankůj, 24´ Bábíček, 82´ vlastní (Vavřík) – 46´ Cícha, 80´ Straka. Rozhodčí: Laštůvka – Vodák, Pláteník. ŽK: Měsíček – Cícha, Šilhavý, Janík, Beňa. Diváci: 150

Poslední Blatnice přijela na půdu druhých Ratíškovice v roli outsidera. První půle vyzněla pro Baník, který ji vyhrál o dva góly. Trefili se Jankůj a Bábíček.

V úvodu druhé půle snížil Cícha, ale Jankůj vrátil Ratíškovicích náskok o dva góly. Hosté ještě jednou snížili, když deset minut před závěrem vykřesal naději Straka. Vlastní gól Vavříka, ale body odvál.

Další sobotní výsledky

Kordárna Velká n/Vel.- Baník Dubňany 0:0

Moravan Lednice – Slavoj Rohatec 4:0 (0:0)
Branky: 60´ Tetur, 68´ Holešínský, 86´ Janulík, 89´ Fóbl

FK Milotice – Sokol Krumvíř 1:3 (0:1)
Branky: 88´ (PK) Habáň – 21´ Ondroušek, 73´ Kobylka, 79´ Bíza

Mohlo by se vám líbit...