V přípravě Dubňan s Vlkošem padlo deset branek

V sobotu nastoupili k přípravnému zápasu fotbalisté Dubňan (1.A třída) a Vlkoše (III.A třída), hrálo se na umělé trávě v Dubňanech a domácí mužstvo zvítězilo 7:3.

Zimní příprava 8.2.2020 (UT Dubňany)

Baník DUBŇANY – Sokol VLKOŠ 7:3 (3:0)
Branky: 18´+89´ Čerňan L., 35´ Eremiáš J., 43´ Klimek V., 73´+83´ Soldán M., 80´ Kotásek J. – 49´+56´+75´ Otruba B.

Zatímco pro domácí Dubňany to bylo již třetí utkání, Vlkoš odehrál první přípravný zápas. V první půli padly tři branky a všechny za záda hostujícího brankáře.

Po přestávce se ke slovu dostal také Vlkoš, který dokázal utkání zdramatizovat. V závěru však Baník rozhodl o svém vysokém vítězství.

Dubňany: Novotný (46´ Malík) – Hlaváč, Chludil (65´ Kordula), Klimek, Kratochvíl (65´ Eremiáš) – Sviták, Kordula (46´ Juřica), Žurovec R. (18´ Krejčiřík)., Salajka (28´ Eremiáš, 46´ Kotásek)) – Čerňan, Soldán

Vlkoš: Šohajda Martin – Slavíček Jindřich, Šupa Dan, Bartoň Zdeněk, Koplík Dalibor – Zálešák David, Otruba Bronislav, Čada Tomáš, Krýsa Robin – Valenta Robin – Hlaváč Radek (Vrána Michal, Špaček Adam, Novotný František, Klajba David)

Zdeněk Horák (Dubňany) – “Ve třetím přípravném zápase jsme nastoupili proti,nejenom na III.třídu, kvalitnímu soupeři,který je konsolidovaný a způsob,jakým fotbal v místních podmínkách dělají je mi velmi sympatický. Zatím vidím mužstvo jako nesourodé, schází nám lepší spolupráce jak při vedení útoku a jeho zakončení, tak i v obranné fázi – hlavně při ztrátě míče je třeba větší agresivita, důraz a spolupráce všech hráčů v blízkosti míče (ziskání míče a rychlý útok se zakončením).”

Miroslav Čada (Vlkoš) – “Určitě jsme v utkání ze soupeřem, který hraje o tři třídy výš nezanechali špatný dojem. Bohužel jsme nebyli kompletní a chyběli i hráči základní sestavy, na druhou stranu nám vypomohl Zdeněk Bartoň z Kyjova. Na to že jsem před utkáním neurčil žádné taktické pokyny a chtěl jsem po hráčích aby jsme si zápas s mančaftem hrajícím 1 A třídu užili a zápasem se bavili. Zápas jsme sice vysoce prohráli, ale musím mančaft pochválit, na to že trénujeme teprve týden, tak to byl dobrý špíl.”

Výsledky přípravy Baníku Dubňany

Dubňany – Mutěnice 2:2 (2:0)

Dubňany – Krumvíř 1:3 (0:2)

Dubňany – Vlkoš 7:3 (3:0)

Zdroj: facebook TJ Sokol Vlkoš a Baník Dubňany