V Zarazicích bylo rušno, domácí naložili Nové Lhotě desítku

Jedno z utkání, které obstaralo odpolední program III.C třídy byl duel domácích Zarazic, které na svém hřišti přivítali Novou Lhotu.

III.C třída – 1. kolo

TJ KEN Veselí – FK Nová Lhota 10:0 (7:0)
Branky: 11´ Kubica,  19´ Špiruda, 24´ Runkas, 30´ Gerstberger, 31´ Štůral, 37´ + 61´ Kohoutek, 43´ Kunovjánek, 65´ Hanák, 76´ Páč
Rozhodčí: Kukula Ladislav ŽK: Kubík, Ťok (oba Nová Lhota) Diváci: 68

KEN: Chudík – Tomeček, Kuryviál, Staněk (83´ Potrusil), Štůral (79´ Mustafa), Runkas (80´ Kohoutek), Páč, Kubica, Špiruda, Hanák, Gerstberger

Nová Lhota: Holek – Lukšík, Skalík, Fusek, Kubík, Malár, Režňák, Holek, Pavlík, Vavrek, Ťok

Domácí začali skvělou show, která gradovala první brankou v 11. minutě. Na druhou se čekalo pouze dalších 7 minut, Antonín Špiruda předvedl skvělé sólo zakončené střelou k tyči brány Holka.

Ve 24. minutě to bylo již 3:0 když se prosadil Runkas. S velkou dávkou štěstí vstřelili domácí branku s pořadovým číslem čtyři. Ve 30. minutě zahrával Kunovjánek volný přímý kop, ten propadl až na zadní tyč, kde číhal Gerstberger a skóroval.

O minutu později se prosadil i kapitán KENu Štůral a zvýšil na 5:0. Hostující brankář neměl čisté svědomí ani při šesté brance. Dorostenec J. Kohoutek dokázal při otočce z dobrých 30 metrů vystřelit a všichni přítomní považovali jeho pokus za neúspěšný, ovšem střela se po morkém trávníku zklouznula až za záda hostujícího brankáře.

Brankář Holek zapříčinil i faul 43. minutě a pokutový kop pro domácí bezpotíží zužitkoval Kunovjánek.

Domácí ubrali v druhém poločase z tempa, čehož se snažili využít hosté z Nové Lhoty ke korigování výsledku. Ovšem byli to zarazičtí hráči kteří skórovali. Kapitán Štůral vyslal do úniku Kohoutka a ten se neomylně prosadil.

Možnost skóroval dostal i navrátilec do Zarazic Petr Páč, kterého z ostrého centru nastřelil Štůral do hrudi, od které putoval míč až do sítě.

Vysoká výhra svěřenců trenéra Urbančíka je skvělým startem do sezony.

VÍCE NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz