V Zarazicích bylo rušno, domácí naložili Nové Lhotě desítku

Jedno z utkání, které obstaralo odpolední program III.C třídy byl duel domácích Zarazic, které na svém hřišti přivítali Novou Lhotu.

III.C třída – 1. kolo

TJ KEN Veselí – FK Nová Lhota 10:0 (7:0)
Branky: 11´ Kubica,  19´ Špiruda, 24´ Runkas, 30´ Gerstberger, 31´ Štůral, 37´ + 61´ Kohoutek, 43´ Kunovjánek, 65´ Hanák, 76´ Páč
Rozhodčí: Kukula Ladislav ŽK: Kubík, Ťok (oba Nová Lhota) Diváci: 68

KEN: Chudík – Tomeček, Kuryviál, Staněk (83´ Potrusil), Štůral (79´ Mustafa), Runkas (80´ Kohoutek), Páč, Kubica, Špiruda, Hanák, Gerstberger

Nová Lhota: Holek – Lukšík, Skalík, Fusek, Kubík, Malár, Režňák, Holek, Pavlík, Vavrek, Ťok

Domácí začali skvělou show, která gradovala první brankou v 11. minutě. Na druhou se čekalo pouze dalších 7 minut, Antonín Špiruda předvedl skvělé sólo zakončené střelou k tyči brány Holka.

Ve 24. minutě to bylo již 3:0 když se prosadil Runkas. S velkou dávkou štěstí vstřelili domácí branku s pořadovým číslem čtyři. Ve 30. minutě zahrával Kunovjánek volný přímý kop, ten propadl až na zadní tyč, kde číhal Gerstberger a skóroval.

O minutu později se prosadil i kapitán KENu Štůral a zvýšil na 5:0. Hostující brankář neměl čisté svědomí ani při šesté brance. Dorostenec J. Kohoutek dokázal při otočce z dobrých 30 metrů vystřelit a všichni přítomní považovali jeho pokus za neúspěšný, ovšem střela se po morkém trávníku zklouznula až za záda hostujícího brankáře.

Brankář Holek zapříčinil i faul 43. minutě a pokutový kop pro domácí bezpotíží zužitkoval Kunovjánek.

Domácí ubrali v druhém poločase z tempa, čehož se snažili využít hosté z Nové Lhoty ke korigování výsledku. Ovšem byli to zarazičtí hráči kteří skórovali. Kapitán Štůral vyslal do úniku Kohoutka a ten se neomylně prosadil.

Možnost skóroval dostal i navrátilec do Zarazic Petr Páč, kterého z ostrého centru nastřelil Štůral do hrudi, od které putoval míč až do sítě.

Vysoká výhra svěřenců trenéra Urbančíka je skvělým startem do sezony.

VÍCE NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz

Mohlo by se vám líbit...