Devět branek nabídl duel Louky s Velkou B

Dopolední zápas mezi Loukou a rezervou Velké nad Veličkou nabídl zajímavou přestřelku. Padlo v něm devět branek a úspěšnější byli hosté, kteří si odvezli vítězství 3:6.

III.C třída – 2.kolo

Sokol Louka – Kordárna Velká n/Vel. B 3:6 (1:4)
Branky: 11´+84´ Mikéska, 86´ Malůš – 26´+36´+68´ Pavlica, 30´ Novotný J., 43´ Maňák, 62´ Bajko. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽK. Diváci: 60

Louka: Vrba – Trýska L., Kučera, Čajka, Mikuláček, Sedlář, Šmehlík, Malůš, Fišer, Šimlík, Mikéska

Velká B: Novotný R. – Bajko, Pavlica, Kohůt, Trýska P., Machálek, Bukanski, Jurena, Kurečka, Pavlinec M., Rybníkář

V tradičním dopoledním čase začal v Louce duel III.C třídy, kdy domácí mužstvo hostilo rezervu Velké nad Veličkou.

Už první půle rozhodla o tom, kdo ze zápasu odejde jako vítěz. Přesto to byli domácí, kteří otevřeli skóre utkání. V 11.minutě se přesně trefil Mikéska.

Další průběh poločasu již patřil hostům. Nejprve vyrovnal Pavlica, krátce po něm otočil výsledek Jan Novotný.

Ještě do přestávky se podruhé mezi střelce zapsal Pavlica a v samém závěru stanovil pločasový výsledek Maňák.

Prakticky již do půle bylo rozhodnuto, který z týmů míří za třemi body. Hosté zápasu dominovali a přidali další dvě trefy.

O pátou branku se postaral Bajko a v 68.minutě potřetí skóroval Pavlica a zkompletoval hattrick. V závěrečné pětiminutovce už jen domácí stačili snížit.

Nejprve se podruhé v utkání prosadil Mikéska a hned po něm se z gólu těšil také Malůš. Více už Louka nestihla a musela se před soupeřem sklonit.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]