V Žarošicích padlo sedm branek, nováček veze tři body

Fotbalisté Tasova uspěli v sobotu dopoledne na hřišti v Žarošicích a vybojovali premiérové tři body v okresním přeboru. Domácí v zápase třikrát vedli, ale z vítězství se nakonec radovali hosté.

Okresní přebor – 1.kolo

SK ŽAROŠICE – SOKOL HROZNOVÁ LHOTA B 3:4 (3:2)
Branky: 1´ Luskač, 10´+30´ Zmrzlík – 3´ Bartošek, 22´+71´ Vaverka, 61´ Náhlík. Rozhodčí: Zima J. – Kukula, Hlavinka. ŽK: Zouhar – Vaverka, Bartošek. Diváci: 80

Žarošice: Holub – Luskač, Poláček, Šafránek, Zmrzlík, Vágner, Zouhar, Chromý, Maleňák, Šedý, Šváb (Kvapil, Běloubek)

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Uher, Kašpárek, Slovák, Vaverka, Bartošek, Smetka, Pravda Jaroslav, Náhlík, Jegla (Frolek, Pravda Jiří, Pavlica)

Reportáž z utkání

Domácí do zápasu vletěli zhurta a hned z první akce utkání padá branka. V 1.minutě zahrává domácí Zouhar roh, na míč si vyskočil Luskač a pohodlně otevřel hlavou skóre duelu – 1:0.

Odpovědí hostí byla též blesková, v probíhající třetí minutě se míče zmocnil Bartošek a přestože domácí gólman Holub vykryl jediný možný střelecký prostor u levé tyče, Bartošek skulinu našel a procedil míč do sítě – 1:1.

Celý report ze zápasu najdete na webu: https://tjsokolhroznovalhotab.webnode.cz/

[team_standings id=”13493″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]


You may also like...