Vacenovice otočily výsledek v Mikulově a jsou stále první

Fotbalisté Vacenovic museli otáčet vývoj utkání na hřišti Mikulova. Domácí zápas dohrávali o deseti a hosté díky dvěma brankám Miléře tuto přesilovku dokázali využít.

1.B třída, sk. C – 15.kolo

Pálava Mikulov – SK Vacenovice 1:2 (1:0)
Branky: 43´ Goiš – 75´+81´ Miléř. Rozhodčí:  Rychter – Pláteník, Koráb. ŽK: Kolaja, Žárský – Chvátal. ČK: 63´ Kolaja, 77´ Stehlík (oba Mikulov). Diváci: 90

Vacenovice: Jaštík – Chvátal (68´ Miléř), Příkazský M. (84´ Šťastný), Sladký, Příkazský R. (76´ Grufík), Knotek, Mírovský, Špaček, Brezina, Jakubíček, Rehák

Lídr soutěže držel v Mikulově dlouho nerozhodný stav. Domácí tým udeřil krátce před odchodem do kabin a Goiš poslal Pálavu do vedení.

Mikulov si i po přestávce hlídal hubený náskok, ale jeho nedisciplinovanost jej stála vítězství. První důležitý okamžik přišel v 63.minutě, kdy byl vyloučen po druhé žluté kartě Kolaja.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, V 62. minutě ŽK hráč domácích č. 3 za bezohledné podražení soupeře v souboji o míč. 63. minutě druhá ŽK hráč domácích č. 3 za bezohledné podražení soupeře v souboji o míč. Udělena ČK Faulovaní hráči utkání dohráli

O pět minut později poslal hostující trenér na hřiště Miléře a ten se mu odvděčil vyrovnávací trefou čtvrthodiny před koncem zápasu.


Druhé vyloučení přišlo v 77.minutě, kdy musel předčasně do sprch za nesportovní chování Stehlík. Také tuto přesilovku se Vacenovicím využít. Byl to znovu střídající Miléř, který otočil výsledek.

Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, V 77. minutě ČK hráč domácích č. 16 . Proč jsi na mě nepískl ten faul ty pičo. Ty seš hroznej čurák.

Ve zbytku zápasu už si hostující výběr výsledek pohlídal a dovedl zápas do vítězného konce. Vacenovice si v čele udržely náskok před Kozojídkami, ty však mají zápas k dobru.

Další sobotní výsledky

SK Uhřice – Sokol Kněždub 2:4 (1:2)
Branky: 4´ Mikšík, 83´ Neumann – 37´+48´ Grabec David, 44´ Petrucha, 53´ Janík

FK Valtice – MSK Břeclav B 2:0 (1:0)

Mohlo by se vám líbit...