Vaďura dál pálí ostrými, předvedl třetí hattrick v řadě

Výbornou formu ukazuje Martin Vaďura z Veselí nad Moravou, který v sobotním zápase proti Velké nad Veličkou zaznamenal třetí hattrick za sebou a kraluje střelcům v 1.A třídě, jeho mužstvo navíc vede tabulku soutěže bez ztráty bodu.

Sobotní zápas 1.A třídy přinesl srovnání prvního a předposledního mužstva tabulky. Zatímco Veselí neohroženě kraluje celé soutěži, Velká se nachází bez bodu na jejím samém konci.

První branka padla v 16.minutě a postaral se o ni domácí kanonýr Vaďura – 1:0. Tato trefa byla nakonec jedinou v prvním poločase a Veselí šlo do kabin s hubeným náskokem.

Velká se v této sezóně střelecky trápí a na kontě má pouze dva vstřelené góly a ani po tomto zápase své konto nerozšířila. Druhý gól pak přidal v 65.minutě opět Vaďura a přinesl svému týmu více klidu na kopačky – 2:0.

Hattrick završil Vaďura šest minut před koncem a pečetil vítězství Veselí v poměru 3:0. Pro veselského střelce to byl třetí hattrick za sebou.

SOBOTA 5.9.2020

1.A třída, sk. B – 5.kolo

FC VESELÍ nad MORAVOU – Kordárna VELKÁ nad VELIČKOU 3:0 (1:0)
Branky: 16´+65´+84´ Vaďura; Rozhodčí: Krchňák – Rosa, Chorvát; ŽK: Janík – Horák, Hrbáč; Diváci: 230

Veselí n/Mor.: Macalík – Zbytek J., Zbytek F. (79´ Hozák), Brákora (62´ Sedlář), Chytka M., Janík (71´ Chytka L.), Suchánek, Vaďura, Šebesta, Prajza, Vardan

Velká n/Vel.: Lipár – Mikeska, Horák, Valášek P., Rumíšek J., Štefánek P. (67´ Štefánek T.), Hrbáč, Prášek (75´ Pavlinec), Valášek D., Maňák (81´ Rumíšek M.), Macko

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...