Ve šlágru kola přehrálo béčko Mikulčic hodonínský Nesyt

Jediný sobotní zápas ve III.A třídy byl zároveň šlágrem kola. V Mikulčicích se utkal první s druhým, tj. rezerva Baníku hostila hodonínský Nesyt. Utkání opanovali domácí, kteří zvítězili hladce 3:0.

III.A třída – 8.kolo

Baník Mikulčice B – Nesyt Hodonín 3:0 (2:0)
Branky: 33´ Polák, 44´ Král, 70´ Brablc. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽK. Diváci: 80

Mikulčice B: Novotný – Zachara, Rech, Daniel, Král, Kuchárek, Zábranský, Bečica, Repka, Sloboda, Kuchynka (Brablc, Glöckl, Šebestík, Polák,Kurzer, Výmola)

Hodonín: Štipčák – Toman, Novák, Vavřík, Měchura, Valenta, Koneček, Nedvídek, Semotán, Ševčík, Bimka (Klein, Sládek, Uřičář)

Duel prvního s druhým pro sebe rozhodl vedoucí tým tabulky III.A třídy. Rezerva Mikulčic přehrála v domácím prostředí hodonínský Nesyt hladce o tři góly. První poločas nabídl dva góly pro domácí Baník.

Ve 33.minutě otevřel skóre utkání Polák, kterého za deset minut napodobil Král. Mikulčice tak první polovinu zápasu vyhráli o dva góly.

Hosté ani po přestávce gól dát nedokázali a utrpěli třetí porážku na hřišti soupeře v řadě. Baník se dokázal prosadit ještě jednou, když konečnou podobu výsledku dal v 70.minutě Brablc.

Ve zbytku utkání si domácí tým už výsledek pohlídal. Mikulčice stále nepoznaly hořkost porážky a zvýšily svůj náskok na prvním místě. Nesyt, i přes třetí v sezóně, zůstal druhý.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]