Veselí nad Moravou vyřadilo Mutěnice z poháru

Fotbalistům Veselí nad Moravou se podařilo z krajského poháru vyřadit Mutěnice. Ve 2. kole soutěže porazil lídr I.A třídy skupiny B lídra krajského přeboru až po penaltovém rozstřelu v poměru 5:4. V základní hrací době skončil zápas 3:3.

Krajský přebor – 2.kolo

Veselí n/Mor. – Mutěnice 3:3 (3:1), 5:4 na penalty
Branky: 12´ Klimek, 23´ (PK) + 40´ Vardan – 32´ Drápal, 48´ Hromek, 79´ Koštuřík. Rozhodčí: Blažek – Vondryska, Hulcký. ŽK: Joch – Maršálek H., Kupčík, Novotný. Diváků: 200

Veselí: Motyčka – Šebesta, Šilhavý (79´ Tomčal), Joch, Fránek, Radmil (62´ Hodonský D.), Hodonský J. (57´ Symerský), Klimek, Smějsa (46´ Prajza), Vardan (71´ Růžička), Vaďura

Mutěnice: Kratochvíla – Maršálek H., Bíza (46´ Čepil), Kupčík (46´Koplík), Lamáček (78´ Valíček), Koštuřík, Drápal, Válek, Hromek (88´ Lučan), Maršálek J., Novotný

Na třetí pokus se fotbalistům Veselí podařilo Mutěnice vyřadit. Zápas bohatý na góly domácí velmi dobře rozehráli a po první půli vedli o dva góly.

Skóre utkání otevřel ve 12. minutě Klimek, o deset minut později proměnil penaltu Vardan. Snížení na rozdíl gólu vybojoval Drápal, ale poločasový výsledek stanovil svým druhým gólem znovu Vardan.

Krátce po změně stran snížil Hromek a už to bylo jen o gól. Vyrovnávací trefu zařídil v 79. minutě Koštuřík. V penaltovém rozstřelu měli přesnější mušku domácí a zvítězili celkově 5:4.