Veselí nemělo s Velkou problémy

Nedělní odpoledne bylo pro příznivce Veselí ve znamení derby s nedalekou Velkou. Veselí ve snaze se udržet za Krumvíří muselo bezpodmínečně vyhrát.

I.A. třída sk. B – 15.kolo

FC Veselí – Velká n./Veličkou 3:0 (2:0)                                                   Branky: 11´+ 44´Pollák, 90´Joch Rozhodčí: Lazar Martin – Šišma Ondřej, Vondryska Luboš Delegát: Koráb Marcel ŽK: Vardan – Bukanski, Janda R. Diváci: 235

Veselí: Motyčka – Valenta, Symerský, Hodonský D. (55´Janík), Radmil, Pollák, Klimek (88´ Komínek), Šebesta (69´Joch), Vaďura (82´Hodonský J.), Prajza, Vardan

Velká: Sládeček – Mikeska, Horák, Mička, Valášek, Spazier M., Janda P. (78´Spazier O.), Rumíšek (83´Koželuha), Bukanski, Janáš (65´Pavlica), Janda R.

Veselští hráči museli bezpodmínečně vyhrát, aby udrželi alespoň částečně krok s Krumvíří, neboť Veselí v minulém kole pouze remizovalo v Lednici a dalo tak svému soupeři z čeho tabulky možnost odskočit na rozdíl 4 bodů.

Začátek byl pro Veselí skvostný, 11. minuta a fanoušci domácích mohli jásat, prosadil se domácí nejlepší střelec Pollák.

Tentýž hráč vstřelil branku na konci první půle a poslal svůj tým do dvoubrankového náskoku.

fine486x60.gifHosté se na nepříznivý vývoj snažili reagovat střídáním, ale to branku nepřineslo. Dokonce naopak, trenér Hrotek poslal na hřiště v 69. minutě Davida Jocha a ten splatil trenérovu důvěru brankou v samotném závěru a pečetil jarní vítězství Veselí 3:0.

Krumvíř díky domácímu vítězství nad Kyjovem drží stále 4 bodový náskok v čele tabulky.

 

Mohlo by se vám líbit...