Veselí nezvládlo koncovku přestřelky s Bohunicemi

Těžký los čeká na Veselí, postupně se ve třech týdnech utká s Bohunicemi, Lanžhotem a Mutěnicemi, tedy mužstvy ze samotného čela tabulky.

Krajský přebor – 8. kolo

TJ Tatran Bohunice – FC Veselí 4:3 (1:1)
Branky: 15´ + 85´ Burčík, 2x Jukl – 30´ Vaďura, 56´+ 71 Štefánek Rozhodčí: Kosička – Marinč, Kubec Delegát: Strouhal ŽK: Vardan Diváci: 80

Bohunice: Roblík – Píšek, Musil, Král, Fiala, Jukl, Hlavoň, Ullmann, Burčík (90´ Hanusek), Mach (90´ Pavlík), Táborský (56´ Hrazdírna)

Veselí: Motyčka – Symerský, Suchánek, Valenta, Radmil, Štefánek (87´ Brákora), Klimek, Šmějsa, Vaďura, Růžička (46´ Kosek), Vardan

Nepříjemné počasí a těžký terén přivítal Veselany v rámci utkání 8. kola Krajského přeboru. V prvním poločase se však svěřenci trenéra Hrotka rvali na výbornou.

Kapitulovali však jako první, skóre otevřel v 15. minutě Burčík. Vyrovnání přišlo od Vaďury po půlhodině hry.

Postupně zhoršující se kvalita hrací plochy dělala problémy oběma celkům, a tak poločasový výsledek zůstal nerozhodný.

Ve druhém poločase se strhla i přes těžký povrch nevídaná přestřelka, která dopadla nakonec vítězně pro domácí borce.

Byť nejprve poslal hosty do vedení Štefánek. Následovala však chyba v obraně a pokutový kop, který proměnil Jukl.

V 71. minutě však dokázali hosté využít svoji převahu a za vyvinutou aktivitu jim byla přisouzena další vedoucí branka. Podruhé v utkání skóroval Štefánek.

Domácí nepřipustili překvapení a samotném závěru si díky dvougólovým střelcům Burčíkovi s Juklem zajistili otočení vývoje utkání a výhru v poměru 4:3.

You may also like...