Veselí se vrací z Boskovic bez bodu

Těžký týden čeká na týmy v Krajském přeboru, neboť během týdne odehrají hned tři utkání. K tomu prvnímu zajížděli hráči Veselí do Boskovic.

Krajský přebor –  2. kolo

FC Boskovice – FC Veselí 2:0 (1:0)
Branky: 20´ Živný, 81´ Müller Rozhodčí: Mach Karel – Marinč Lukáš, Krchňák Jiří Delegát: Jelínek Michal
ŽK: Horák, Živný, Martínek – Klimek, Tomčal Diváci: 150

Boskovice: Bednář – Kolář, Černý, Preč, Muller (90´ Havelka), Horák, Novák (57´ Stara), Živný (78´ Hlaváček), Václavek, Daněk, Martínek (88´ Kubín)

Veselí: Motyčka – Suchánek (80´ Tomčal), Joch, Valenta, Hodonský D. (59´ Šilhavý), Radmil, Klimek (86´ Brákora), Smějsa (83´ Hodonský J.), Vaďura (83´ Růžička), Prajza, Vardan

První bod již Veselané na svém kontě měli a jistě chtěli pomýšlet na plný bodový zisk. Ovšem opak v duelu s Boskovicemi byl pravdou.

Hosté, kterým chyběl mimo jiné zraněný záložník Šebesta, inkasovali na konci úvodní dvacetiminutovky, když se prosadil Živný a brankář Motyčka mohl lovit míč z sítě.

Hráči Veselí se nedokázali z inkasované branky oklepat a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Ve druhém poločase rozhodčí více vytahoval karty, než zapisoval branky ať už na jedné, či druhé straně.

Oba trenéři povolali do hřiště co mohli, na straně Veselí to byli především mladící, kteří měli šanci se ukázat. Branka z toho však nebyla.

Naopak domácí Müller dokázal zakončit úspěšně a zajistil tak definitivně tři body pro domácí.

Veselané se poroučí z Boskovic s prázdnou, což není dobrý začátek “anglického týdne”, který na svěřence trenéra Hrotka čeká. Již ve středu zajíždějí v rámci vloženého kola hráči Veselí do Bosonoh.

You may also like...