Video: Kostelec vzdoroval Nenkovicím, ale sestup se přibližuje

Poslední tým okresního přeboru hostil aktuálně čtvrtý tým tabulky, jinými slovy Kostelec hostil Nenkovice. Domácí potřebovali vítězství, ale nakonec favorit potvrdil formu a zvítězil.

Okresní přebor – 21.kolo

SK KOSTELEC – TJ Sokol NENKOVICE 3:5 (1:2)
Branky: 57´+ 88´ David , 4´ Svoboda – 2´ Kuchař, 33´+ 61´ Válek V., 67´ Stehno , 87´ Klíč; ŽK: Horák – Raus; Rozhodčí: Chromek – Kukula.

Kostelec: Šalomoun – Lochman Václav, Lecián, Smrčka, Kučera, Borkovec, Hochman, David, Hýbl, Horák, Lochman Jan (Kvaltin František, Svoboda, Bochýnek, Hudec, Bužek, Blahynka, Kvaltin Jan)

Nenkovice: Schöfr – Klíč, Černohorský Michal, Kováč, Válek Viktor, Stehno, Pospíšil David, Frelich, Kuchař, Klimeš, Raus (Černohorský Martin, Pospíšil Daniel, Vaverka, Polcr, Kučera)

Poslední Kostelec potřebuje body jako sůl, ale proti Nenkovicím je nevybojoval. V tabulce tak zůstal poslední a záchrana je v nedohlednu.

Úvod patřil hostům, když ve druhé minutě udeřil Kuchař – 0:1. Odpověď přišla záhy, když se po rohovém kopu hlavou prosadil Svoboda – 1:1.

Další šance zůstávaly dlouho nevyužity až ve 33.minutě se po rohovém kopu trefil z dorážky Viktor Válek – 1:2. Stanovil tak i poločasový výsledek.


Ve druhé půli se ke slovu jako první dostali domácí hráči. Nejprve se jim podařilo z brejku trefit tyč, ale v 57.minutě vyrovnal střelou z dálky David – 2:2.

Kostelec měl šance, ale ty využívat nedokázal a zákonitě musel přijít trest. Viktor Válek z blízko překonal brankáře Šalomouna a vrátil Nenkovicím vedení – 2:3.

Čtvrtý gól hostujícího výběru přidal tvrdou ranou Stehno – 2:4. Domácí se snažili, ale góly nepřicházely. Pátou trefu zaznamenal po přízemním centru osamocený Klíč – 2:5.

Poslední slovo měl Kostelec, který vzápětí dokázal korigovat. Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem, svou druhou brankou, David – 3:5.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Video ze zápasu

You may also like...