Vlkoš dostal pět gólů na hřišti hodonínského Nesytu

Fotbalisté Nesytu Hodonín vstoupili do nového ročníku suverénním vítězstvím nad Vlkošem. Sokol končil loňskou sezónu dvěma porážkami a ve stejném trendu pokračoval i na začátku té nové.

III.A třída – 1.kolo

Nesyt Hodonín – Sokol Vlkoš 5:2 (5:0)
Branky: 7´ Král, 12´ Liščinský, 25´ Nedvídek, 26´ Ševčík, 41´ Balko – 69´ Otruba, 87´ Fojtík. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Sládek J., Král – Sládek O. Diváci: 70

Nesyt: Štipčák – Ondrovčík, Toman, Vavřík, Král, Koneček, Nedvídek, Ševčík, Liščinský, Sládek J., Uřičář

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Vrána, Koplík, Chytil, Sládek O., Nastasa, Lunga, Pelda, Fojtík, Sobotka

Velmi povedený první poločas zažil pátý tým uplynulé sezóny, Nesyt v něm hosty z Vlkoše vyškolil pěti góly.

Už sedmé minutě otevřel skóre utkání Král. Za pět minut zvyšoval na rozdíl dvou branek Liščinský. To ale nebylo z daleka od domácího mužstva vše.

Ve 25.minutě překonal Šohajdu v brance hostí Nedvídek a hned za minutu na to dával čtvrtý gól Hodonína Ševčík.

Poločas hrůzy pro Vlkoš ukončil krátce před odchodem do kabin Balko. Nesyt tak již do přestávky rozhodl o vítězství.

Po přestávce se domácí už nikam hnát nemuseli a hlídali si náskok, který si vypracovali v první půli. Šanci s výsledkem něco udělat tak měl Sokol.

Prvního gólu dosáhli hosté až v 69.minutě, autorem byl obránce Otruba. Tři minuty před koncem stanovil konečné skóre zápasu Fojtík, když upravil na konečných 5:2.

Vlkoš zaspal první poločas a po přestávce už stačil pouze kosmeticky upravit skóre. První body tak zůstávají v Hodoníně.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...