Vlkoš dostal pět gólů na hřišti hodonínského Nesytu

Fotbalisté Nesytu Hodonín vstoupili do nového ročníku suverénním vítězstvím nad Vlkošem. Sokol končil loňskou sezónu dvěma porážkami a ve stejném trendu pokračoval i na začátku té nové.

III.A třída – 1.kolo

Nesyt Hodonín – Sokol Vlkoš 5:2 (5:0)
Branky: 7´ Král, 12´ Liščinský, 25´ Nedvídek, 26´ Ševčík, 41´ Balko – 69´ Otruba, 87´ Fojtík. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Sládek J., Král – Sládek O. Diváci: 70

Nesyt: Štipčák – Ondrovčík, Toman, Vavřík, Král, Koneček, Nedvídek, Ševčík, Liščinský, Sládek J., Uřičář

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Vrána, Koplík, Chytil, Sládek O., Nastasa, Lunga, Pelda, Fojtík, Sobotka

Velmi povedený první poločas zažil pátý tým uplynulé sezóny, Nesyt v něm hosty z Vlkoše vyškolil pěti góly.

Už sedmé minutě otevřel skóre utkání Král. Za pět minut zvyšoval na rozdíl dvou branek Liščinský. To ale nebylo z daleka od domácího mužstva vše.

Ve 25.minutě překonal Šohajdu v brance hostí Nedvídek a hned za minutu na to dával čtvrtý gól Hodonína Ševčík.

Poločas hrůzy pro Vlkoš ukončil krátce před odchodem do kabin Balko. Nesyt tak již do přestávky rozhodl o vítězství.

Po přestávce se domácí už nikam hnát nemuseli a hlídali si náskok, který si vypracovali v první půli. Šanci s výsledkem něco udělat tak měl Sokol.

Prvního gólu dosáhli hosté až v 69.minutě, autorem byl obránce Otruba. Tři minuty před koncem stanovil konečné skóre zápasu Fojtík, když upravil na konečných 5:2.

Vlkoš zaspal první poločas a po přestávce už stačil pouze kosmeticky upravit skóre. První body tak zůstávají v Hodoníně.

[team_standings id=“4896″ title=“Průběžná tabulka soutěže“ number=“14″ columns=“p,w,d,l,gf,ga,gr,pts“ show_team_logo=“1″ show_full_table_link=“0″ align=“none“]
  • Podobné články

    Po podzimní části 9.A ligy vedou soutěž Žádovice

    Po sobotních dohrávkách má za sebou 9.A liga jako první podzimní část za sebou. Deset odehraných zápasů zvládly nejlépe Žádovice, které přezimují na prvním místě o tři body před hodonínským…

    Celý článek

    Mohlo by Vás zajímat

    Přípravné zápasy na sezónu 2025/26 (červenec, srpen)

    Přípravné zápasy na sezónu 2025/26 (červenec, srpen)

    Rozpis podzimu 9.ligy, skupiny „C“ pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 9.ligy, skupiny „C“ pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 9.ligy, skupiny „B“ pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 9.ligy, skupiny „B“ pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 9.ligy, skupina „A“ pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 9.ligy, skupina „A“ pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 8.ligy pro sezónu 2025/26

    Rozpis podzimu 8.ligy pro sezónu 2025/26

    Předkolo okresního poháru čítá sedm utkání

    Předkolo okresního poháru čítá sedm utkání