Vlkošanky otočily zápas s Protivanovem a mají první body

V neděli dopoledne nastoupily ženy Vlkoše k dalšímu mistrovskému zápasu divizní soutěže a soupeřem jim byl Protivanov.

Vlkošské kobry se dočkaly prvních tří bodů. V dalším kole přivítaly hráčky Vlkoše tým z Protivanova. A byl to zápas o to, kdo zůstane na posledním místě.

Trenéru Jílkovi ubyla starost koho zařadit do základní jedenáctky, protože se mu sešlo hned 9 omluvenek, a tak na jinovatkou pokrytý vlkošský trávník vyběhlo jen 10 domácích hráček. A než zjistily, že se vůbec už začalo, tak prohrávaly golem ze 4 minuty.

Ale postupně se deset statečných vlkošských kober začalo probouzet a vytvářet si i šance. Obětavý výkon domácích hráček korunovala po přestávce vyrovnávacím gólem Lucka Dohnálková, po přihrávce Dáši Lungové.

Soupeřky hrozily z rychlých brejků, ale ztroskotaly na skvěle chytající Káji Áčové. Herní převaha holek z Vlkoše se stávala výraznější a vyvrcholila golem Dáši Lungové, po nezištné přihrávce od Julče Koškové – Fritzové.

Ženy Vlkoše ziskem tří bodů odskočily od posledního místa, ale více než dnešní vítězství zdobí domácí hráčky obrovská bojovnost a obětavost nechat na hřišti vše.

NEDĚLE 17.10.2021

MSDŽ – 1.kolo (šesté hrané)

Sokol VLKOŠ – SK PROTIVANOV 2:1 (0:1)
Branky: 60´ Dohnálková, 78´ Lungová – 4´ Brožovičová; Rozhodčí: Tomanec – Zima J., Zima Z.; ŽK: Smyčková (Protivanov); Diváci: 25

Vlkoš : Áčová – Mezihoráková, Čožíková, Konečná, Polešovská K., Mojžíšová, Fritzová, Košková, Polešovská J., Dohnálková, Lungová

Zdroj: Sokol Vlkoš

You may also like...