Vlkošanky přehrály Velké Pavlovice a jsou třetí

Ženy Vlkoše zajížděly k dalšímu zápasu do Velkých Pavlovic. Utkání zvládly na výbornou a po dobrém výkonu zvítězily hladce 8:0. V tabulce pak poskočily už na třetí místo.

MSDŽ sk.B

Slavoj Velké Pavlovice – DFO Vlkoš 0:8 (0:5)
Branky:  13´+30´+58´ Novosadová Edita, 15´+36´ Lipková Lucka, 37´ Vlčková Tereza, 55´ Lukešová Katka, 78´ Koplíková Lenka. Rozhodčí: Mayer – Koch, Novosad

VLKOŠ: Mezihoráková – Lukešová, Vlčková, Polešovská,  Sležková, Hrozová, Dohnálková,  Lipková,  Novosadová, Koplíková  Madajová– Horňáčková, Slováková.

Vlkošanky odehrály většinu minulého zápasu v deseti kvůli obdržené červené kartě. Dnes se role vyměnily a byl to Vlkoš, který hrál v jedenácti proti deseti hráčkám Pavlovic.

Domácích hráček se více k zápasu nedostavilo. Do brány Vlkoše nastoupila Pavla Mezihoráková, která zaskočila za Silvii Aujeskou. V prvním poločase Vlkošanky domácí k ničemu nepustily a nebylo tak žádných pochyb o tom, kdo dnes bude brát všechny body.

Poločas 0:5 byl pro domácí holky docela přijatelný, protože zazvonila i dvakrát tyč a i další příležitostí Vlkošanek zůstaly nevyužity. V druhém poločase Vlkoš přeskupil hráčky a holky si vyzkoušely netradiční posty. Domácí holky se osmělily k několika brejkům, ale jejich pokusy zlikvidovala gólmanka Mezihoráková.

Josef Novosad (vedoucí DFO Vlkoš): Holkám patří dík nejen za tento zápas, ale za celé jaro, jak se dovedou poprat s nepřízní. Opustily nás některé hráčky, v klubu panuje napětí s pohledu podpory dívčího fotbalu, ale holky vyhrály z jara i v hráčském oslabení  4 zápasy, jeden prohrály a jeden remizovaly. Z šestého místa poskočily na třetí příčku a skóre 57:13 je velice solidní, více než čtyři góly na zápas mohou být snad lákadlem pro diváky, aby se došly podívat na ženský fotbal.