Vnorovy deklasovaly Ždánice a skončí druhé

Druhou příčku si vysokým vítězstvím nad Ždánicemi pojistili fotbalisté Vnorov. Ti v domácím prostředí soupeři nasázeli šest branek, o góly se podělila trojice hráčů.

Okresní přebor – 24.kolo

Agro Vnorovy – Kovo Ždánice 6:1 (3:1)
Branky: 8´+27´ Kočiš, 43´+81´ Bittner J., 61´+68´ Zachar – 13´ Marčík. Rozhodčí: Zima J. – Zíma Z., Kalivoda. ŽK: Snášel (Ždánice). Diváci: 100

Vnorovy: Zubatý – Janda, Grabec, Herodes, Motyčka, Kočiš, Vyskočil, Bittner J., Bittner L., Zachar, Janoušek

Ždánice: Ruban R. – Lánc, Štipčák, Doupovec, Handlíř, Kopeček, Snášel, Beker, Horňák, Marčík, Kolařík

Utkání druhého týmu se čtvrtým bylo celkem hladkou záležitostí domácího mužstva, které svého soupeře vůbec nešetřilo.

Agro šlo do vedení v osmé minutě, kdy se trefil Kočiš. Náskok však vydržel jen pět minut, vyrovnávací gól zaznamenal Marčík.

To bylo od Ždánic vše a v dalším průběhu utkání už se Kovo nedokázalo prosadit. Za to domácí výběr byl při střelecké chuti a do přestávky přidal další dvě branky.

Po necelé půlhodině vstřelil svou druhý gól Kočiš a krátce před odchodem do kabin se poprvé mezi střelce zapsal Josef Bittner.Na další góly se čekalo do 61.minuty, kdy zvyšoval na rozdíl tří branek Zachar. Tentýž hráč pak o dalších sedm minut později dával na 5:1.

Poslední slovo v zápase měl domácí kapitán Josef Bittner, jenž svou druhou brankou v utkání, deset minut před koncem, zpečetil  výsledek.

Vnorovy si výhrou pojistily stříbrnou příčku v tabulce okresního přeboru, o kterou už nemůžou přijít. Ždánice budou na dálku bojovat o čtvrté místo.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...