Šlágr kola neměl vítěze, Vnorovy uhrály bod

Šlágrem posledního kola okresního přeboru bylo derby mezi dvěma nejlepšími týmy tabulky. Do Kozojídek zavítaly druhé Vnorovy. Vyrovnané utkání nakonec vítěze nenašlo a skončilo nerozhodně 1:1.

Okresní přebor – 25.kolo

SK Kozojídky – Agro Vnorovy 1:1 (1:0)
Branky: 39´ Bíla P. – 85´ Grabec. Rozhodčí: Zíma Igor. ŽK: Bíla O., Kurečka – Vyskočil. Diváci: 385

Kozojídky: Grombíř – Bíla O., Bíla P., Vítek, Nekarda, Bančák, Hanzelka (46´ Hladiš), Kurečka, Fury (72´ Červenka), Matuška, Hrbek

Vnorovy: Zubatý – Janda, Grabec, Motyčka Jiří (58´ Žák), Herodes, Motyčka Jan, Kočiš, Vyskočil, Bittner J. (61´ Ježek), Bittner L., Zachar

Derby přilákalo téměř 400 diváků, kteří sledovali vyrovnanou partii. V poslední utkání prakticky o nic nešlo, když obě mužstva měla své pozici jisté.

Podzimní měření sil skončilo výhrou Vnorovy 4:0 a tak měl lídr svému soupeři co vracet. Více než slušná návštěva tak viděla zajímavý fotbal.

Na úvodní gól se čekalo až do závěrečných minut prvního poločasu. Ve 39.minutě se míč dostal k Petru Bílovi a ten překonal hostujícího brankáře.Také na druhý gól v zápase se muselo čekat delší dobu. A přišel téměř ve stejném okamžiku jako ten první.

Pět minut před závěrečným hvizdem rozhodl o dělbě bodů Jan Grabec a zajistil pro Vnorovy zisk jednoho bodu.

V tabulce se nic nezměnilo, Kozojídky si připsaly druhou remízu v sezóně a Vnorovy remizovaly počtvrté.

Vítězem okresního přeboru se staly Kozojídky, které postupují do 1.B třídy. Vnorovy obsadí druhé místo a na svoji šanci budou muset čekat.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...