Vnorovy nedaly Moravanům šanci a zvítězily 0:5

Hodové utkání se Moravanům vůbec nevyvedlo a od soupeře inkasovaly pět branek. Slavoj dokázal s favoritem držet krok téměř hodinu, poté hosté přidali čtyři přesné zásahy a dovedli utkání do vítězného konce.

Okresní přebor – 9.kolo

Slavoj Moravany – Agro Vnorovy 0:5 (0:1)
Branky: 26´+83´ Motyčka Jiří, 57´ Janoušek, 87´ Zubalík, 89´ Zachar. Rozhodčí: Filipenský – Šimeček, Blažková. ŽK: Strmiska, Kalinec – Vyskočil. Diváci: 120

Moravany: Strmiska – Marčík (46´ Pimek) , Bařina, Kalinec, Buštík (46´ Ficek), Měsíček, Drobilík, Pintera, Zýbal (58´ Šeďa), Vaculík, Novák (68´ Bochýnek)

Vnorovy: Rybka – Janda (87´ Macháček), Grabec, Motyčka Jiří, Zachar, Motyčka Jan (68´ Svoboda), Vyskočil, Bittner J., Bittner L. (82´ Kočiš), Janoušek (84´ Zubalík), Hlůšek

Favorizovaní hosté, nacházející se na předních místech tabulky okresního přeboru, přijeli na hřiště trápících se Moravan pro body.

První poločas nabídl vyrovnanou hru a také jednu branku. Skóre změnil ve 26.minutě vnorovský Jiří Motyčka a Agro šlo do vedení.

Na další góly si více než stovka diváků musela počkat až do 57.minuty, kdy odpor domácího týmu utnul Janoušek.

T-shockSlavoji se nedařilo překonat dobře organizovanou obranu Vnorov, která je dvou nejlepší v soutěži a golman Rybka si tak mohl připsat čisté konto.

Hostům se střelecky zadařilo v poslední desetiminutovce, kdy padly tři branky. Druhou trefu v zápase si připsal Motyčka, po něm se trefil střídající Zubalík a vysledek zpečetil Zachar.

Vnorovy se výhrou osamostatnily na druhé příčce, dotáhnout se na ně můžou v neděli znovu Dambořice. Pátá porážka Moravan v sezóně na jejich jedenáctém místě zatím nic nezměnila.

You may also like...