Vydřená výhra Hodonína nad Loděnicemi

Výhra v úvodu sezóny pro ženy Hodonína v Moravskoslezské lize. Loni hrály zápasy ještě jako Nesyt, od letošní sezóny nastupují pod hlavičkou FK Hodonín. V prvním duelu sezóny udolaly Loděnice 3:2.

MSLŽ – 2.kolo (první hrané)

FK HODONÍN – SK LODĚNICE 3:2 (1:0)
Branky: 15´ Blahová, 49´ Svatošová A., 78´ Podrazilová – 65´ Šreková, 75´ Magrlová. Rozhodčí: Zima I – Kukula, Řičica. ŽK: Hájková, Šreková (obě Loděnice). Diváci: 50

Hodonín: Švrčková – Trusková, Podrazilová, Bučková, Svatošová A., Šťastná, Salajková, Dřímalová, Bukovská, Blahová, Horáčková (Aujeská, Svatošová N., Sedláčková, Hosajová, Hujňáková)

První utkání Hodonína v nové sezóně se odehrál na hřišti v Mikulčicích a nabídl celkem pět branek. Domácí hráčky neudržely dvoubrankové vedení, ale nakonec se mohly těšit z vítězství.

Skóre otevřela po čtvrthodině Blahová a s hubený náskokem šli hodonínské hráčky do kabin. V úvodu druhého poločasu se trefila Aneta Svatošová a uklidnila domácí barvy.

Poté se ke slovu dostaly také Loděnice a bylo zaděláno na drama. V 65.minutě snížila Šreková a za deset minut jž bylo srovnáno po brance Magrlové.

Vítěznou branku nakonec vstřelila Podrazilová a zajistila pro Hodonín první, i když vydřené vítězství v Moravskoslezské lize.

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...