VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 14.-17.4. 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 15.-17. dubna 2022. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

ČTVRTEK 14.4.2022

1.třída, sk. C – dorost

Hovorany/Čejkovice – Podluží 3:1 (3:0)
Branky: Šůrek, Marek, Damborský – Brázda



PÁTEK 15.4.2022

Divize D

Humpolec – Hodonín 0:3 (0:2)
Branky: 2´ Kosorin, 37´ Pospíšil, 51´ Sasín

MSDD – starší dorost

Hodonín – Židenice 2:0 (1:0), hřiště Šardice
Branky: Šťastný, Marcin

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Židenice 5:1 (2:0), hřiště Šardice
Branky: Kundrata 2, Šlampa, Teraz, Ingr – Jochman (PK)

Krajský přebor – starší dorost

Slatina/Slovan – Kyjov 1:4 (0:0)
Branky: Petrák – Tomek 3, Stříž

Krajský přebor – mladší dorost

Slatina/Slovan – Kyjov 3:1 (2:0)
Branky: Pancner 2, Vítek – Ryan

1.třída, sk. C – dorost

Rohatec – Dambořice 0:4 (0:2)
Branky: Pavlovič 2, Dvorský, Pěnčík



SOBOTA 16.4.2022

Divize E

Bzenec – Strání 1:1 (1:1)
Branky: 11´ Knotek – 17´ Gago

Krajský přebor 

Ratíškovice – Bosonohy 0:3 (0:1)
Branky: 27´+58´+62´ Dohnal

Mutěnice – Líšeň B 2:2 (1:2)
Branky: 39´ Koštuřík, 71´ Holešinský – 32´ Sidibe, 37´ Špička

1.A třída, sk. B

Dubňany – Vyškov B 5:3 (2:2)
Branky: 20´+42´ Čerňan, 63´ vlastní (Mach), 64´ Křižka, 90´ Eremiáš – 13´+23´+47´ Jaroš

Velká nad Veličkou – Lednice 1:3 (1:3)
Branky: 22´ Štolba – 3´ Poláček, 13´ Mach, 29´ Wolgemuth

Rohatec – Veselí nad Moravou 4:2 (4:1)
Branky: 9´ Jüstel, 21´+35´ Konečný, 38´ Herzán – 4´ Břečka, 47´ Vaďura

1.B třída, sk. C

Kyjov – Svatobořice/Mistřín 0:0

Vnorovy – Tvrdonice 1:1 (0:0)
Branky: 53´ Vyskočil – 69´ Polách

Přibice – Strážnice 3:1 (1:0)
Branky: 15´+57´ Nevěděl, 90´ Gerlinger – 83´ Rybár

MSDŽ

Mutěnice – Bezměrov 5:1 (2:1)
Branky: Rathouská 2, Svobodová, Nováková, Bílíková – Baštincová

Okresní přebor

Vlkoš – Dolní Bojanovice 2:0 (1:0)
Branky: 7´ Bílý, 58´ Hlaváč

Hroznová Lhota B – Lipov 1:0 (1:0)
Branky: 39´ Smetka P.

III.A třída

Vřesovice – Žádovice 2:4 (1:1)
Branky: 2´+89´ Možíš Z. – 1´ Gebhart, 54´ Němeček, 66´ Bělohoubek, 75´ Kuběna

Nesyt Hodonín – Milotice B 4:1 (0:0)
Branky: 51´+70´ Lučan, 52´+61´ Kořínek – 82´(PK) Měchura

Vracov – Moravany 2:0 (1:0)
Branky: 40´ Loprais P., 77´ Žandovský

III.C třída

Velká nad Veličku B – Tvarožná Lhota 2:5 (0:2)
Branky: 68´ Kohůt M., 82´(PK) Rybníkář – 24´ Vítek, 29´ Křižan, 60´+76´ Bíla, 86´ Bartošek

Domanín – Radějov 1:6 (0:3)
Branky: 66´ Klempíř Pa. – 3´+69´ Svejkovský, 20´ Hořava, 26´+54´+55´ Šmach

1.třída, sk. C – dorost

Ratíškovice – Lednice 3:2 (1:0)
Branky: Musial, Vacula, Toman – Gajdoš, Lucký

Krumvíř – Vracov 0:1 (0:0)
Branka: Podskalský (PK)

Okresní přebor – dorost

Charvátská Nová ves – Ratíškovice B 3:0 (1:0)
Branky: Brychta 2, Koníček



NEDĚLE 17.4.2022

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Kohoutovice 4:0 (2:0)
Branky: 22´ vlastní (Janíček), 32´ Radmil, 82´ Lipčík, 88´ Domanský

Nikolčice – Vacenovice 2:3 (1:1)
Branky: 28´ Jilka, 90´ Čapka – 14´(PK)+65´ Lunga, 55´ Příkazský

Milotice – Velké Pavlovice 2:0 (1:0)
Branky: 43´ Novák Š., 73´ Habáň

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Uhřice 3:1 (2:1)
Branky: 19´(PK) Ťok, ?´ Nekarda, 63´ Kurečka – 7´ Kotolan

Blatnice – Ždánice 1:0 (0:0)
Branky: 79´ Ondroušek

Velké Němčice – Šardice 1:2 (1:1)
Branky: 8´ Frank – 20´ Bohun P., 89´ Vaverka

MSLŽ

Hodonín – Zlín 1:3 (1:2), hřiště Nesyt
Branky: Floriánová – Šiblová, Novosadová, Marholtová

MSDŽ 

Protivanov – Vlkoš 1:4 (0:0)
Branky: Ptáčníková – Lungová 2, Kovaříková, Raisiglová

Okresní přebor

Žarošice – Dambořice 1:1 (0:0)
Branky: 83´ Kolařík – 73´ Matula

Kněždub – Žeravice 1:1 (1:1)
Branky: 10´ Kábrt – 16´ Mach

Hovorany – Petrov 5:0 (5:0)
Branky: 2´ Novotný, 13´(PK) Šůrek, 32´+37´ Jetelina, 42´ Ondroušek

Starý Poddvorov – Ratíškovice B 0:4 (0:2)
Branky: 32´+44´+78´ Imrich, 76´ Durin

KEN Veselí nad Moravou – Bukovany 3:0 (1:0)
Branky: 45´ Doupovec, 64´ Tobiáš, 80´ Páč

III.A třída

Mikulčice – Ježov 1:4 (0:2)
Branky: 69´ Osička – 8´+65´ Kozák, 22´ Hanák, 51´ Čada M.

Lužice – Kostelec 2:2 (1:1)
Branky: 38´ Kolomazník, 64´(PK) Kříž – 45´+76´ Horák

III.B třída

Sobůlky – Lovčice 6:1 (2:1)
Branky: 33´+39´+90´ Bátora, 47´+66´(PK)) Jelínek, 58´ vlastní (Pintera) – 41´ Mokrý

Bohuslavice – Ždánice B 4:0 (1:0)
Branky: 16´ Vykouk, 61´+67´ Krýsa, 71´ Resler

Čejč – Nenkovice 3:1 (2:0)
Branky: 6´ Vydařilý, 35´(PK) Hodes, 83´ Dohnálek – 78´(PK) Stehno

Čejkovice – Kyjov B 2:4 (1:2)
Branky: 5´ Maňák, 78´ Šťastný – 1´ Žandovský, 15´ Šalša, 69´ Chrena, 82´ Něnička

Archlebov – Věteřov 2:1 (0:0)
Branky: 70´ Přikryl, 76´ Hrbotický – 65´ Sklenář M.

III.C třída

Suchov – Těmice 3:1 (2:0)
Branky: 1´ Sup, 33´(PK) Horňák, 62´ Janeska – 51´ Andrýsek

Nová Lhota – Vnorovy B 2:2 (0:2)
Branky: 67´ Ťok, 89´ Malár T. – 7´ Polách, 30´ Ježek

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor./Strážnice – Dubňany/Mutěnice 4:3 (1:1)
Branky: Kosíř 2, Hoang, Janík – Lamáček 2, Žurovec

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor./Strážnice – Dubňany/Mutěnice 5:0 (1:0)
Branky: Kosíř 2, Bačík, Janoška, Štec

1.třída, sk. C – dorost

Bzenec – Velká nad Veličkou 4:0 (2:0)
Branky: Novák, Sekanina, Stoček, vlastní

Hroznová Lhota – Lipov 3:0 (2:0)
Branky: Domanský 2, Pavlica

Okresní přebor – dorost

Vnorovy – Těmice/Mor. Písek 6:4 (2:0)
Branky: Živěla 2, Komínek 2, Přidal 2 – Řihák 2, Tomek, Ševčík

Čejkovice/Hovorany – Brumovice 3:1 (2:0)
Branky: Hanáček, Sýkora, Hřiba – Lauterbach

Milotice – Bukovany 7:1 (3:1)
Branky: Fibinger, Koch, Suk, Schovánek, Krist, Hanák, Luža – Selucký

Kobylí/Bořetice – Kostelec 14:1 (4:1), hřiště Bořetice
Branky: Cvingráf D. 6, Otáhal 3, Kolek 2, Kadlec, Švásta, Vala – Anger