Výsledkový servis – hraje se 16.-17.10. 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 16.-17. října 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 16.10.2021

Divize E

Bzenec – Vsetín 0:2 (0:2)
Branky: 26´ Gerža, 38´ Stuchlík

Krajský přebor

Kuřim – Ratíškovice 2:1 (0:1)
Branky: 80´ Svoboda, 82´ Cebák – 26´ Kočiš

1.A třída, sk. B

Šlapanice – Milotice 0:2 (0:1)
Branky: 7´(PK) Novák, 53´ Antoš

1.B třída, sk. C

Přibice – Blatnice 2:1 (1:1)
Branky: 9´ Nguyen, 50´(PK) Sovka – 13´ Nikel

Šardice – Svatobořice/Mistřín 0:2 (0:2)
Branky: 1´+16´ Kačer

MSDŽ 

Bezměrov – Mutěnice 0:3 (0:2)
Branky: Svobodová, Lamáčková, Nováková

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Žarošice 1:4 (0:1), hřiště Tasov
Branky: 80´ Pravda – 11´ Nauš, 46´ Frýbort, 62´ Kolařík, 78´ Chromý

Ratíškovice B – Dambořice 7:0 (5:0)
Branky: 18´ Vrba, 26´+53´+65´ Marcián, 33´+45´ Vacenovský, 40´ Imrich

III.A třída

Vřesovice – Moravany 6:2 (4:0)
Branky: 18´+75´+78´ Možíš L., 20´+28´ Možíš Z., 22´ Machala – 64´ Otáhal, 65´ Pintera

Vracov – Mikulčice 2:2 (0:1)
Branky: 62´ Žandovský, 69´ Říha – 13´ Osička, 55´ Šebestík

Nesyt Hodonín – Dubňany B 0:1 (0:1)
Branky: 22´ Ševčík

Lužice – Ježov 5:3 (3:2)
Branky: 5´ Brhel, 16´ Kolomazník, 30´+57´ Zlocha, 53´ Kříž – 12´ Novotný, 42´ Kozák, 73´ Čada T.

III.B třída

Lovčice – Ždánice B 3:1 (1:1)
Branky: 22´ Kolařík, 58´(PK)+86´ Matula – 18´ Pánek

Čejč – Čejkovice NESEHRÁNO

III.C třída

Nová Lhota – Domanín 0:3 (0:3)
Branky: 3´ Klempíř Pa., 15´ Šlechta, 37´ Daňhel

MSDD – starší dorost

Hodonín – Znojmo 5:0 (2:0), hřiště Šardice
Branky: Jáger 2, Čech, Papež, Mazuch

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Znojmo 7:0 (2:0), hřiště Šardice
Branky: Nguyen, Novák (PK), Zicháček, Vybíral, Ingr, Šlampa, Ralbovský

Krajský přebor – starší dorost

Kyjov – Vyškov/Dědice 0:3 (0:2)
Branky: Murányi, Plhal, Klimeš

Dubňany/Mutěnice – Ráječko/Rájec-Jestřebí 0:6 (0:3), hřiště Svatobořice
Branky: Ťoupek 4, Mikulášek, Koňařík

Veselí n/Mor./Strážnice – Rosice 2:2 (1:0)
Branky: Marčík, Stanislav – Mutina, Masný

Krajský přebor – mladší dorost

Kyjov – Vyškov/Dědice 0:7 (0:2)
Branky: Hořava 2, Bělík 3, Pučan, Stuchlík

Dubňany/Mutěnice – Ráječko/Rájec-Jestřebí 6:0 (5:0)
Branky: Šalša 3, Buchta, Žurovec, Chytil

Veselí n/Mor./Strážnice – Rosice 0:9 (0:6)
Branky: Masný 2, Kotačka, Jelen, Mendel, vlastní, Vladík (PK), Novák, Haminger

1.třída – dorost

Krumvíř – Starý Poddvorov 1:2 (1:0)
Branky: 43´ Němeček – 70´ Musial, 87´ Procházka

Velká nad Veličkou – Podluží 3:2 (2:0)
Branky: 3´ Hebauer, 33´+90´ Koželuha – 65´ Brázda, 88´ Darmovzal

Okresní přebor – dorost

Vnorovy – Bukovany 7:2 (3:1)
Branky: 24´ Živěla, 35´+89´ Přidal, 41´ Jančík, 74´ David, 80´ Řičica, 87´ Pavlíček – 4´ Hlavinka, 79´ Kučera

Čejkovice/Hovorany – Charvátská Nová Ves 1:2 (1:1)
Branky: 10´ Damborský – 29´+50´ Brychta

Žarošice – Brumovice 8:0 (3:0)
Branky: 1´+74´ Válka, 15´ Strmiska, 43´ Šmerda, 59´ Dědák, 65´+71´ Ševčík, 68´ Tomek



NEDĚLE 17.10.2021

Divize D

Velká Bíteš – Hodonín 1:4 (1:4)
Branky: 24´ Novotný – 14´ Helísek, 35´ Holek, 37´ Čech, 38´ Bohun

Krajský přebor

Ráječko – Mutěnice 4:1 (2:0)
Branky: 24´ Pořízek, 32´ Pokorný J., 82´ Pokorný M., 87´ Bednář – 58´Svoboda

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Veselí nad Moravou 3:5 (1:2)
Branky: 28´+58´ Pálka, 48´ Burac – 8´ Brákora, 14´+87´ Břečka, 81´ Vaďura, 84´ Symerský

Valtice – Dubňany 1:1 (1:0)
Branky: 41´ Novák – 70´ Čerňan

Hroznová Lhota – Rohatec -:- (1:1)
Branky: 39´ Falešník – 19´ Jüstel

Nikolčice – Velká nad Veličkou 5:0 (1:0)
Branky: 43´+50´ Šabata, 47´+84´ Stehlík, 63´ Starý

Vacenovice – Vyškov B 0:4 (0:1)
Branky: 40´+77´ Zbořil, 59´+73´ Lička

1.B třída, sk. C

Strážnice – Kozojídky 0:1 (0:1)
Branky: 25´ Páleník

Charvátská Nová Ves – Kyjov 0:3 (0:1)
Branky: 20´ Koplík, 53´ Macek, 80´ Káňa

Velké Němčice – Vnorovy 0:0 

Velké Bílovice – Uhřice 1:3 (1:1)
Branky: 6´ Dvořák – 21´ Neumann, 59´ Kotolan, 63´ vlastní (Opuštil)

Ždánice – Tvrdonice 5:2 (4:1)
Branky: 2´ Doupovec, 3´ Horňák, 9´+38´ Marčík, 89´ Luskač – 45´ Polách, 80´ Vališ

MSLŽ

Prostějov – Hodonín 6:0 (2:0)
Branky: Kopečková 3, Halgašová 3

MSDŽ 

Vlkoš – Protivanov 2:1 (0:1)
Branky: Dohnálková, Lungová – Brožovičová

Okresní přebor

KEN Veselí nad Moravou – Starý Poddvorov 1:5 (1:3)
Branky: 7´ Kuryviál – 17´+30´ Kašík, 41´ Bařina, 52´ Cupal A., 85´ Cupal T.

Bukovany – Hovorany 4:2 (3:2)
Branky: 11´ Procházka, 14´+79´(PK) Vykouk, 28´ Urbánek – 19´(PK) Stehlík R., 45´ Novotný

Žeravice – Petrov 4:2 (2:1)
Branky: 32´ Farmačka , 42´ Zlámal, 64´+75´ Mach – 43´ Lončík

Lipov – Dolní Bojanovice 1:0 (1:0)
Branky: 23´ Maňák L.

Kněždub – Vlkoš 1:1 (1:0)
Branky: 17´ Kábrt – 69´ Hlaváč

III.A třída

Žádovice – Milotice B 2:3 (2:2)
Branky: 27´ Kuběna, 45´ Steinhübel – 11´ Snopek, 43´ Klvaň, 49´ Novák

III.B třída

Sobůlky – Nenkovice 3:2 (1:1)
Branky: 34´+76´(PK)+80´ Jelínek – 13´+59´ Kováč

Bohuslavice – Násedlovice 0:3 (0:2)
Branky: 5´ Horák, 34´+62´ Konečný

Archlebov – Kyjov B 0:2 (0:0)
Branky: 77´ Něnička, 89´ Průdek

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Radějov 4:5 (2:3), hřiště Javorník
Branky: 11´ Melichar, 19´+74´(PK)+80´(PK) Rybníkář – 1´ Matyáš, 24´ Bačík, 44´+88´(PK) Chmelař, 90´ Svejkovský

Louka – Těmice 0:8 (0:3)
Branky: 10´ Vanda, 23´+41´+47´+55´+56´+65´ Andrýsek, 84´ Dobešek

Hrubá Vrbka – Vnorovy B 3:0 (3:0)
Branky: 9´+21´ Blažek J., 30´ Ševečka

Suchov – Moravský Písek 2:2 (2:2)
Branky: 31´ Holčík, 45´ vlastní (Dulovecz T.) – 5´ Kuban, 36´ Charvát

1.třída – dorost

Lipov – Lednice 1:7 (0:4)
Branky: 52´ Kománek – 6´+60´ Kristoň, 7´+68´ Lucký, 25´+30´ Lebloch, 72´ Foukal

Hroznová Lhota – Rohatec 3:0 (2:0)
Branky: 15´+30´ Janás, 48´ Hruška

Bzenec – Ratíškovice 3:6 (1:4)
Branky: 21´ Stoček, 47´ Píštěk, 79´ Čevelík – 4´ Šural, 7´ Václavík, 10´ Sukup, 28´+51´ Lacko, 64´ Vacula

Okresní přebor – dorost

Milotice – Kostelec 11:0 (4:0)
Branky: 6´ Krist A., 28´+59´ Krist O., 32´+41´+46´+88´ Fibinger, 58´ Vlček, 64´ Brhel, 70´ Popelka, 72´ Hřebačka