Výsledkový servis – hraje se 2.-3.10.2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 2.-3. října 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 2.10.2021

Divize E

Bzenec – Přerov 0:3 (0:2)
Branky: 10´+30´ Koryčan, 52´ Mirvald

Krajský přebor 

Krumvíř – Mutěnice 2:0 (1:0)
Branky: 21´ Martinek, 53´ Mokrý

Bystrc – Ratíškovice 1:3 (1:1)
Branky: 12´ Hansl – 21´(PK)+77´ Bábíček J., 89´ Skřivánek

1.A třída, sk. B

Šlapanice – Rohatec 1:0 (0:0)
Branka: 82´ Klaška

Vacenovice – Veselí nad Moravou 0:6 (0:2)
Branky: 24´ Vaďura, 31´+51´ Břečka, 65´ Zbytek J., 71´ Maněk, 77´ Suchánek

1.B třída, sk. C

Přibice – Vnorovy 0:1 (0:1)
Branky: 12´ Janda

Šardice – Ždánice 1:0 (1:0)
Branky: 41´ Bohun P.

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Hovorany 5:1 (4:1)
Branky: 2´+20´+26´ Čápek, 33´ Smetka, 54´ Bartošek – 29´ Stehlík

III.A třída

Vracov – Lužice 2:1 (1:1)
Branky: 45´ Žandovský, 51´ Gaspar – 15´ Kolomazník

Dubňany B – Žádovice 6:3 (1:0)
Branky: 22´+38´ Horný, 56´ Skočík, 66´ Wagner, 81´+87´ Albert – 73´ Gebhart, 84´+86´ Kuběna

III.B třída

Nenkovice – Ždánice B 11:1 (3:0)
Branky: 13´+17´+52´Kováč, 25´+47´+59´+78´ Stehno, 49´ Spurný, 81´+82´ Hotárek, 90´ Raus – 63´ Macourek

MSDD – starší dorost

Hodonín – Třebíč 2:1 (1:0)
Branky: Jáger, Jungwirth – Brabec

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Třebíč 3:5 (2:2)
Branky: Mráka, Šlampa, Teraz – Syrový 2, Sussenbek, Šimka, Michálek

Krajský přebor – starší dorost

Kyjov – Starý Lískovec/Bosonohy 16:0 (4:0)
Branky: Stříž 6, Večeřa 4, Tomek 3, Riedl 2, Igaz

Krajský přebor – mladší dorost

Kyjov – Starý Lískovec/Bosonohy 1:2 (1:1)
Branky: Bílek – Bubla 2

1.třída – dorost

Krumvíř – Rohatec 7:2 (3:2)
Branky: 2´ Šimbera, 23´+33´+65´ Bravenec, 70´ vlastní (Bortlík), 71´ Plevač, 75´ Klement – 6´ Rosypálek, 8´ Vyslužil

Velká nad Veličkou – Dambořice 1:1 (0:0)
Branky: 50´ Koželuha – 58´ Svoboda P.

Okresní přebor – dorost

Charvátská Nová Ves – Žarošice 4:0 (1:0)
Branky: 37´+63´ Brychta, 52´ Košťál, 80´ Vachůt

Čejkovice/Hovorany – Kobylí/Bořetice 1:3 (1:0)
Branky: 22´ Koutný – 74´+78´ Tobiáš, 85´ Otáhal

Ratíškovice B – Kostelec 10:0 (5:0)
Branky: 2´ Václavík, 8´+36´+79´ Svoboda, 9´+57´+67´+84´ Lacko, 19´+49´ Režný

Brumovice – Těmice/Mor. Písek 2:4 (1:3)
Branky: 7´ Huňař 66´ Strachota – 6´+86´ Řihák, 11´ Večeřa, 33´ Šmýd


NEDĚLE 3.10.2021

Divize D

Břeclav – Hodonín 0:3 (0:2)
Branky: 8´ Kyselka, 23´(PK) Dressler, 88´ Holek

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Dubňany 1:2 (0:0)
Branky: 90´ Bíla – 69´(PK) Zelinka, 84´ Janík

Milotice – Velká nad Veličkou 9:1 (3:1)
Branky: 6´+21´+27´+77´+83´(PK)  Novák, 48´ Kundrata, 55´(PK)+59´+67´ Antoš – 9´(PK) Maňák

1.B třída, sk. C

Charvátská Nová Ves – Uhřice 1:2 (0:0)
Branky: 73´ Novák – 67´+77´ Šnejdar

Velké Němčice – Kozojídky 2:1 (2:0)
Branky: 18´ Kopeček, 30´ Bažant – 65´ Kurečka

Blatnice – Kyjov 3:3 (0:1)
Branky: 54´ Straka, 64´ Jegla, 75´ Nikel – 34´(PK) Eliáš, 49´ Červinek, 85´ Macek

Strážnice – Svatobořice/Mistřín 1:6 (1:3)
Branky: 14´ Zajíček – 16´ Měsíček, 25´ Nechvátal, 36´+74´ Kačer, 58´ Baťa, 82´ Čechovský

MSLŽ 

Zlín – Hodonín 4:1 (2:1)
Branky: Marholtová, Ševčíková, Hájková, Žalková – Horáčková

MSDŽ

Vlkoš – Holešovské holky 0:3 (0:0)
Branky: Řiháková 2, Křenková

Mutěnice – Protivanov 6:1 (4:0)
Branky: Menyhartová 2, Jansová 2, Rathouská, Válková – Přikrylová

Okresní přebor

Žeravice – Dambořice 2:1 (2:1)
Branky: 13´ Tomaštík, 43´ Mach – 16´ vlastní (Vajgara)

Lipov – Ratíškovice B 2:1 (1:0)
Branky: 20´ Pavlas, 80´ Čerešňák M. – 77´ Chytka

Kněždub – Petrov 2:3 (1:0)
Branky: 8´ Kábrt, 77´ Chromeček – 62´ Macháček, 68´+74´ Benovič

KEN Veselí nad Moravou – Žarošice 1:0 (0:0)
Branky: 78´ Páč

Bukovany – Dolní Bojanovice 2:2 (1:1)
Branky: 32´ Růžička, 75´ Vykouk – 16´ Salajka, 52´ Blaha

Starý Poddvorov – Vlkoš 4:1 (3:0)
Branky: 14´ Čížek, 16´ Bařina, 35´ Skočík, 90´ Cupal – 56´ Kozák

III.A třída

Moravany – Milotice B 4:1 (2:0)
Branky: 1´+14´+69´ Otáhal, 66´ Vlachovský – 89´ Antoš

Mikulčice – Vřesovice 4:3 (3:2)
Branky: 12´+67´ Osička, 37´+40´ Svobodník – 16´+80´ Možíš L., 17´ Možíš Z.

III.B třída

Kyjov B – Věteřov 6:0 (4:0)
Branky: 7´+34´ Kůřil M., 11´ vlastní (Hudeček), 17´ Chrena, 48´ Igaz, 56´ Tomek

Čejč – Archlebov 1:1 (0:1)
Branky: 76´(PK) Zálešák – 9´ Chytil

Čejkovice – Sobůlky 0:3 (0:1)
Branky: 41´ Laža, 70´ Křižka, 86´ Jelínek

Násedlovice – Lovčice 6:0 (5:0)
Branky: 2´ Novosad, 14´+26´ Jankůj P., 21´ Svozil, 40´(PK) Konečný, 48´ Vahala

III.C třída

Radějov – Tvarožná Lhota 3:1 (2:1)
Branky: 12´(PK) Chmelař, 36´ Bubulinca, 48´ Šmach – 2´ Sporysz

Vnorovy B – Těmice 4:3 (2:1)
Branky: 8´+54´ Bažant, 12´+85´(PK) Kubica – 2´+80´ Andrýsek, 67´ Uhlíř

Moravský Písek – Louka 7:0 (0:0)
Branky: 47´ Stuchlík, 56´ Brož, 57´+67´+83´ Vrána R., 72´ Pintera, 86´ Kuban T.

Domanín – Hrubá Vrbka 2:2 (1:0)
Branky: 40´ Daňhel, 55´ Čožík – 50´(PK) Sečkář, 87´ Janás

Nová Lhota – Velká nad Veličkou B 1:0 (0:0)
Branky: 48´ Tomčala

Krajský přebor – starší dorost

Dubňany/Mutěnice – Medlánky 1:2 (1:1)
Branky: Fatěna – Strejček 2

Veselí n/Mor./Strážnice – Boskovice 1:0 (1:0)
Branky: Janík

Krajský přebor – mladší dorost

Dubňany/Mutěnice – Medlánky 1:6 (0:1)
Branky: Horváth – Plechatý 3, Adam 2, Vitoslavský

Veselí n/Mor./Strážnice – Boskovice 6:0 (3:0)
Branky: Jamný 3, Kosíř 2, Orlický

1.třída – dorost

Hroznová Lhota – Hovorany/Čejkovice 1:2 (0:1)
Branky: 90´ Hruška – 15´ Svršek, 82´ Kucín

Starý Poddvorov – Ratíškovice 3:3 (2:1)
Branky: 21´ Kovačič, 41´ Škodák, 52´(PK) Procházka – 5´+49´(PK) Sukup, 67´ Vacula

Vracov – Lednice 3:4 (1:2)
Branky: 45´ Podskalský, 71´ Vrážel, 85´ Klimek – 12´ Hykl, 32´+64´+88´ Lebloch

Bzenec – Podluží 5:1 (3:1)
Branky: 5´ Hromek, 11´ Šedivý, 32´+88´ Čevelík, 90´ Vajdík – 28´(PK) Kotásek

Okresní přebor – dorost

Milotice – Vnorovy 7:2 (4:0)
Branky: 8´+15´+34´ Fibinger, 43´+82´ Vlček, 55´ Krist, 78´ Popelka – 66´ Jančík, 77´ Břečka