VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 2.-3.4. 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 2.-3. dubna 2022. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 2.4.2022

SOUTĚŽE MUŽŮ

Divize D

Start Brno – Hodonín 2:2 (0:1)
Branky: 67´ Pluháček, 81´ Musil – 16´Kosorin, 47´ Holek

Divize E

Hranice – Bzenec 5:0 (3:0)
Branky: 16´ Markovič, 19´ Kuchař, 29´ Jasenský, 70´ Hapal, 74´ Rolinc

Krajský přebor

Ratíškovice – Bohunice 1:5 (1:2)
Branky: 45´ Venclík – 11´ Sus, 20´+81´ Ševčík, 69´ Bednář, 90´ Ullmann

Mutěnice – Rousínov 1:2 (1:1)
Branky: 5´ Holešinský – 26´ vlastní (Schüller), 51´ Kostelka

1.A třída, sk. B

Velká nad Veličkou – Velké Pavlovice 1:0 (0:0)
Branka: 70´ Lapčík

1.B třída, sk. C

Kyjov – Ždánice 2:1 (0:0)
Branky: 66´ Eliáš, 86´ Macek – 51´ Lánc

Okresní přebor 

Hroznová Lhota B – Bukovany 5:4 (3:1)
Branky: 20´ Lipčík M, 23´ Smetka J., 37´+49´+57´ Pravda Jiří – ´27´+59´+90´ Vykouk, 77´ Negrean

Vlkoš – Ratíškovice B 1:2 (0:0)
Branky: 90´ Čada – 78´ Kotásek, 82´ Svoboda

III.A třída

Vracov – Dubňany B 0:3 (0:2)
Branky: 7´ Žurovec, 18´ Juřica, 70´ Ševčík

Lužice – Moravany 3:3 (2:2)
Branky: 25´ Kříž, 37´ Brhel, 51´ Němec – 8´ Rubík, 41´ Otáhal, 74´ Zýbal

Vřesovice – Milotice B 7:3 (1:3)
Branky: 32´+48´+50´+67´+73´ Možíš L., 75´ Donátek, 81´ Červenka – 17´+26´ Snopek, 36´ Nikl

Nesyt Hodonín – Ježov 2:2 (2:0)
Branky: 13´+45´ Březina – 57´ Špaček, 73´ Dobrovský

SOUTĚŽE DOROSTU

MSDD – starší dorost

Hodonín – Žďár nad Sázavou 9:1 (5:1), hřiště Šardice
Branky: Mazuch 5, Hamrle, Čech, Jáger, Otevřel – Bureš

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Žďár nad Sázavou 5:2 (0:1), hřiště Šardice
Branky: Teraz 4, Kundrata – Hotárek, Toman

Krajský přebor – starší dorost

Vojkovice – Kyjov 2:4 (2:2)
Branky Kyjova: Riedl 2, Polcr, Toman

Veselí n/Mor./Strážnice – Slatina/Slovan 4:1 (2:1)
Branky Veselí: Švadlenka, Kosíř, Maňák, Janík

Kuřim – Mutěnice/Dubňany 7:0 (3:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Vojkovice – Kyjov 1:3 (0:2)
Branky Kyjova: Urbánek 2, Polcr

Veselí n/Mor./Strážnice – Slatina/Slovan 0:0 

Kuřim – Mutěnice/Dubňany 2:0 (1:0)

1.třída, sk. C – dorost

Krumvíř – Bzenec 0:4 (0:1)
Branky: Stoček, Novák, Píštěk, Čevelík

Rohatec – Lipov 5:1 (3:0)
Branky: Rosypálek 3, Belžík, Kotásek – Komárek

Okresní přebor – dorost

Čejkovice/Hovorany – Bukovany 5:1 (3:1), hřiště Čejkovice
Branky: Babyč 3, Kucín, Kolář – Kučera


NEDĚLE 3.4.2022

SOUTĚŽE MUŽŮ

1.A třída, sk. B

Rohatec – Kohoutovice 1:0 (0:0)
Branky: 69´ Holešinský

Hroznová Lhota – Valtice 4:1 (2:1)
Branky: 2´+33´+74´ Březina, 73´ Falešník – 42´ Ševčík

Dubňany – Veselí nad Moravou 2:1 (1:1)
Branky: 45´ Fatěna, 68´(PK) Zelinka – 44´ Vaďura

Milotice – Vacenovice 1:0 (1:0)
Branky: 26´ Habáň

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Tvrdonice 4:1 (1:1)
Branky: 17´ Sládeček, 49´+60´+84´ Ťok – 3´ Polách

Vnorovy – Šardice 2:1 (1:0)
Branky: 44´ Zachar, 63´ Janoušek – 66´ Voříšek

Uhřice – Svatobořice/Mistřín 4:5 (2:3)
Branky: 18´+55´(PK) Rotrekl, 40´ Galia, 80´ Kramář – 20´ Nechvátal, 37´ Pochylý, 45´+62´ Nauš, 63´ Kačer

Velké Němčice – Strážnice 2:0 (1:0)
Branky: 28´ Bažant, 90´(PK) Rástočný

Blatnice – Velké Bílovice 1:1 (0:1)
Branky: 65´ Bílek – 27´ Salajka

Okresní přebor 

Žarošice – Lipov 1:1 (0:0)
Branky: 90´ Frýbort – 65´(PK)  Čerešňák M.

Petrov – Dolní Bojanovice 3:1 (2:0)
Branky: 11´ Zlomek, 41´ Macháček, 86´(PK) Janeček – 56´ Hubačka

Hovorany – Dambořice 2:2 (1:0)
Branky: 14´ Šůrek, 80´ Ivan – 49´ Šebesta, 81´ Rojík

Starý Poddvorov – Žeravice 3:1 (1:0)
Branky: 6´ Kašík, 56´ Kršek, 70´ Čížek – 64´ Viktorýn

KEN Veselí nad Moravou – Kněždub 2:1 (1:0)
Branky: 20´ Páč, 83´ Bíla – 56´ Chromeček

III.A třída

Žádovice – Kostelec 3:2 (1:2)
Branky: 45´ Rotter, 61´ Gebhart, 66´ Bělohoubek  – 10´ Blahynka, 42´ Horák

III.B třída

Sobůlky – Ždánice B 7:1 (3:0)
Branky: 5´ Křižka, 27´ Drápal, 29´+64´ Bátora, 46´(PK)+51´ Jelínek, 67´ Petula M. – 50´(PK) Kohút

Čejč – Násedlovice 0:3 (0:1)
Branky: 24´ Jankůj F., 66´ Krný, 81´ Jankůj P.

Bohuslavice – Kyjov B 0:6 (0:3)
Branky: 4´ Jung, 5´ Něnička, 21´+90´ Večeřa, 82´ Průdek, 87´ Konvička

Archlebov – Nenkovice 1:1 (1:0)
Branky: 19´ Němec – 90´ Raus

Lovčice – Věteřov 3:1 (1:0)
Branky: 8´(PK)+48´+74´ Matula – 60´ Černohorský

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Vnorovy B 2:2 (1:1), hřiště Javorník
Branky: 45´+85´ Rybníkář – 40´ Polách, 59´ Kočiš

Nová Lhota – Moravský Písek 1:4 (0:2)
Branky: 61´ Malár T. – 18´+37´+86´+90´ Kuban

Hrubá Vrbka – Těmice 5:1 (2:1)
Branky: 8´+85´ Blažek, 40´+67´ Janás, 80´ Valášek – 15´ Andrýsek

Suchov – Radějov ODLOŽENO NA 1.5.2022

SOUTĚŽE DOROSTU

1.třída, sk. C – dorost

Hovorany/Čejkovice – Dambořice 1:0 (1:0)
Branky: 44´ Hanáček

Hroznová Lhota – Vracov 4:0 (1:0)
Branky: 18´+47´+62´+82´ Domanský

Starý Poddvorov – Velká nad Veličkou 1:1 (1:1)
Branky: 26´ Kovačič – 16´ Hebauer

Okresní přebor – dorost

Milotice – Charvátská Nová Ves 2:2 (1:2)
Branky: 12´ Vlček, 65´ Popelka – 17´+44´ Brychta

Žarošice – Těmice/Moravský Písek 3:3 (3:0)
Branky: 1´+35´ Tomek, 9´ Dědák – 53´+55´ Řehák, 79´ Stoklásek

Vnorovy – Ratíškovice B 2:4 (1:3)
Branky: 43´ Přidal, 68´ Pelucha – 6´ Svoboda, 9´  Václavík, 23´+89´ Kordula

You may also like...