VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 22.-24.4. 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 22.-24. dubna 2022. Sledujte s námi výsledky divizních, krajských a okresních soutěží mužů.

PÁTEK 22.4.2022

III.B třída

Ždánice B – Čejč 2:0 (1:0), hřiště Želetice
Branky: 10´ Luskač, 84´ Otřel


SOBOTA 23.4.2022

Divize D

Hodonín – Brno B 2:0 (1:0), hřiště Šardice – více k zápasu
Branky: 14´ Pospíšil, 59´ (PK) Holek

Divize E

HFK Olomouc – Bzenec 3:0 (1:0)
Branky: 45´ Bernatík, 68´ Kašpárek, 79´ Červenka

1.A třída, sk. B

Lednice – Rohatec 4:1 (2:0)
Branky: 35´+59´ Vrábel, 40´ Osička, 50´(PK) Gajdoš – 87´(PK) Šimánek

Veselí nad Moravou – Milotice 2:4 (2:3)
Branky: 4´+34´ Břečka – 18´ Bartoň, 32´ Antoš, 42´+47´ Novák Š.

1.B třída, sk. C

Šardice – Charvátská Nová Ves 8:1 (3:1)
Branky: 13´ Bohun M., 17´+58´+85´ Voříšek, 42´ Chromeček, 63´ Novotný, 84´Knoflíček, 87´ Zicháček – 29´ Brychta

Okresní přebor 

Ratíškovice B – Hroznová Lhota B 3:0 (2:0)
Branky: 17´ Chytka, 28´ Marcián, 61´ Příkaský

III.A třída

Ježov – Dubňany B 0:4 (0:0), hřiště Vlkoš
Branky: 52´ Albert, 67´ Ševčík, 72´ Eremiáš, 78´ Pluháček

III.C třída

Vnorovy B – Domanín 2:2 (0:1)
Branky: 63´+75´ Knotek – 22´ Daňhel, 88´ Toman


NEDĚLE 24.4.2022 

Krajský přebor

Líšeň B – Ratíškovice 4:0 (1:0)
Branky: 7´+59´ Horký, 46´ Dostálek, 87´ Bulíček

Mutěnice – Moravský Krumlov 1:0 (0:0)
Branka: 87´(PK) Koplík

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Hroznová Lhota 2:0 (0:0)
Branky: 77´ Havlík, 90´ Pálka

Vyškov B – Velká nad Veličkou 0:0 

Vacenovice – Valtice 3:0 (0:0)
Branky: 55´ Rehák, 77´ Gál, 82´(PK) Lunga

Dubňany – Šlapanice 5:1 (5:1)
Branky: 5´+18´+40´ Čerňan, 10´ Sasínek, 34´ Zelinka – 28´ Příkrý

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Přibice 6:0 (3:0)
Branky: 10´+17´ Pollák, 42´+68´ Ťok, 81´ Páleník, 89´ Smištík

Svatobořice/Mistřín – Vnorovy 0:0 

Uhřice – Kyjov 5:3 (2:1)
Branky: 12´+64´ Hovězák, 14´ Pěnčík, 60´ Neumann, 81´ Kotolan – 19´+69´+73´ Eliáš

Ždánice – Velké Němčice 3:3 (1:1)
Branky: 35´ Horňák, 65´(PK)+90´(PK) Marčík – 20´ Mrkvica, 50´ Vytrhlík, 68´ Frank

Tvrdonice – Blatnice 5:1 (1:1)
Branky: 21´ Uhrinec, 48´ Kocák, 56´ Mustafa, 87´+89´ Polách – 44´ Janík

Velké Bílovice – Strážnice 2:2 (0:1)
Branky: 48´ Pospiš, 90´ Gábor – 26´ Šmahaj, 56´ Rybár

Okresní přebor

Hovorany – KEN Veselí nad Moravou 1:0 (0:0)
Branky: 78´ Veselka

Dolní Bojanovice – Žarošice 4:1 (1:1)
Branky: 3´+54´+78´Siwiec, 90´ Geschwandtner S. – 40´ Zouhar

Petrov – Vlkoš 4:3 (0:1)
Branky: 48´ MAcháček, 65´ Janeček, 80´ Benovič, 88´ Lončík – 42´ Bílý, 50´+83´ Zálešák

Lipov – Kněždub 2:1 (1:1)
Branky: 8´ Červenka D. , 73´ Kučera- 22´ Kábrt

Žeravice – Bukovany 2:3 (1:2)
Branky: 8´+46´ Žůrek – 14´ Studnička, 39´ Negrean, 53´ Vykouk

Dambořice – Starý Poddvorov 3:2 (3:1)
Branky: 10´ Maleňák, 24´+43´ Drmela – 15´ Bařina, 50´ Skočík

III.A třída

Žádovice – Lužice 0:1 (0:0)
Branka: 84´ Kolomazník

Kostelec – Nesyt Hodonín NESEHRÁNO

Milotice B – Vracov 3:3 (2:1)
Branky: 6´ Snopek, 25´+88´ Holub – 13´ Loprais P., 73´ Vrážel, 90´(PK) Loprais Š.

Moravany – Mikulčice 2:2 (0:2)
Branky: 70´ Rubík, 90´Zýbal – 19´ Osička, 32´ Glöckl

III.B třída

Kyjov B – Násedlovice 4:4 (2:0)
Branky: 14´ Chrena, 28´ Dobeš, 55´ Kučera, 75´ Něnička – 52´+64´ Jankůj P., 68´ Machala, 90´ Konečný

Věteřov – Bohuslavice 1:1 (1:0)
Branky: 20´ Sklenář V. – 55´ Procházka

Lovčice – Archlebov 0:4 (0:2)
Branky: 19´ Smejkal, 42´+90´ Hrbotický, 90´ Chytil

Nenkovice – Čejkovice 4:1 (2:0)
Branky: 14´+51´+68´ Stehno, 31´ Spurný – 66´ Horák

III.C třída

Radějov – Moravský Písek 4:0 (0:0)
Branky: 60´ Matyáš, 64´+68´ Šmach, 82´ Svejkovský

Těmice – Nová Lhota 5:1 (3:1)
Branky: 13´+71´ Uhlíř, 21´ Fišer, 24´ Andrýsek, 54´ Janás – 28´ Sidon

Tvarožná Lhota – Suchov 3:2 (0:0)
Branky: 52´ Vítek, 62´ Bíla, 84´(PK) Adamec – 51´ Sobek, 81´ Jahoda