Výsledkový servis – hraje se 25.-26.9.2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 25.-26. září 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 25.9.2021

Divize D

Havlíčkův Brod – Hodonín 2:3 (0:1)
Branky: 55´Bajer, 57´ Fikar – 16´ Holek, 51´(PK) Dressler, 54´ Švantner

Krajský přebor

Ratíškovice – Boskovice 0:2 (0:0)
Branky: 56´ Novák, 63´ Stara

Mutěnice – Bystrc 1:0 (0:0)
Branky: 50´(PK) Čepil

1.A třída, sk. B

Veselí nad Moravou – Valtice 8:1 (7:1)
Branky: 5´+18´ Brákora, 12´+72´ Břečka, 15´+39´ Symerský, 25´ Vardan, 31´ Zbytek J. – 37´ Šeda

Velká nad Veličkou – Rohatec 1:4 (1:2)
Branky: 7´ Koželuha – 18´ Petrák, 27´+56´ Schenel, 90´ Lábadi

1.B třída, sk. C

Šardice – Přibice 4:1 (2:1)
Branky: 12´ Zicháček, 19´ Kyněra, 63´ Bohun, 85´ vlastní (Nguyen) – 6´ Schimmerle

MSDD – starší dorost

Líšeň B – Hodonín 0:3 (0:3)
Branky: Papež, Čech, Šťastný

MSDD – mladší dorost

Líšeň B – Hodonín 4:0 (3:0)
Branky: Kalvoda, Řezník, Liška, Brůžek

Krajský přebor – starší dorost

Tišnov – Kyjov 1:4 (1:3)
Branky: Hédl – Polcr 2, Večeřa, Riedl

Soběšice – Veselí n/Mor./Strážnice 1:2 (0:0)
Branky: Pfeffer – Švadlenka, Stanislav

Krajský přebor – mladší dorost

Tišnov – Kyjov 3:0 (1:0)
Branky: Buček, Hédl, Svoboda

Soběšice – Veselí n/Mor./Strážnice 7:0 (2:0)
Branky: Horčička 4, Vaněk 2, Šesták

1.třída – dorost

Ratíškovice – Rohatec 10:1 (5:1)
Branky: Vacula 4, Svoboda 3, Ondrouch, Jurkovič, Lacko – vlastní (Šural)

Lednice – Bzenec 2:0 (1:0)
Branky: Trávníček, Jochman

Podluží – Hroznová Lhota 2:4 (1:4), hřiště Týnec
Branky: Mráz, Lang – Vajdík 3, Vařecha

MSLŽ

Hodonín – Prostějov 1:6 (0:3)
Branky: 87´ Daňková – 19´+57´ Barešová, 26´+47´ Koudelková, 35´ Kopečková, 80´ Houdková

Okresní přebor 

Dolní Bojanovice – Kněždub 5:0 (2:0)
Branky: 18´+37´ Blaha V., 72´ Geschwandtner, 76´ Siwiec, 77´ Baláš

III.A třída

Kostelec – Dubňany B 1:3 (0:1)
Branky: 47´ Horák – 45´ Horný, 49´ Žurovec, 89´ Blaha

Vřesovice – Vracov 1:2 (0:1)
Branky: 53´ Čech – 14´ Vrážel, 62´ Kosíř

Milotice B – Ježov 1:1 (0:1)
Branky: 58´ Snopek – 34´ Kozák

III.B třída

Ždánice B – Kyjov B 1:9 (0:5), hřiště Želetice
Branky: 61´ Macourek – 14´ Káňa, 16´+60´ Žandovský, 18´ Kohút, 26´ Něnička, 29´ Kůřil D., 48´(PK) Gebhart, 76´ Krist, 89´ Kůřil M.

Okresní přebor – dorost

Kostelec – Bukovany 1:6 (0:2)
Branky: 75´ Randis – 27´ Neugebauer, 36´+77´ Selucký, 59´ Kučera, 70´ Hanák, 83´ Halačka

Brumovice – Milotice 0:16 (0:9)
Branky: 1´ Vlček, 9´+60´+73´ Krist O., 11´+22´+46´ Hanák, 13´+19´+51´ Fibinger, 23´ Luža, 31´ Krist A., 36´ Kmenta, 50´+83´ Popelka, 59´ vlastní (Lengál)

Žarošice – Čejkovice/Hovorany 1:5 (0:2)
Branky: 65´ Šmerda – 4´ Damborský, 41´ Šůrek, 76´+83´ Konečný, 87´ Bruce


NEDĚLE 26.9.2021

Divize E

Všechovice – Bzenec 3:5 (1:0)
Branky: 7´+80´(PK) Plešek, 78´ Hrabovský – 47´+53´ Kasala, 49´ Šmahaj, 65´+70´Pelikán

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Vacenovice 4:1 (3:0)
Branky: 6´ Fridrich, 15´+43´ Pálka, 67´ Otáhal – 70´(PK) Mírovský

Vyškov B – Hroznová Lhota 9:1 (6:0)
Branky:  15´+22´ Zbořil, 31´+76´ Jambor, 33´ Kameník, 36´ Lička, 43´ Lahodný, 60´ Macej, 85´ Nitschneider  – 81´ Gazárek

Dubňany – Milotice 0:1 (0:1)
Branky: 43´ Novák

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Blatnice 1:3 (0:0)
Branky: 73´ Sládeček – 56´ Nikel, 86´ Vaněk, 90´ Zámečník

Svatobořice/Mistřín – Charvátská Nová Ves 5:2 (3:0)
Branky: 7´+16´ Kačer, 38´+54´ Baťa, 62´ Pekárek – 47´ Tkadlec, 80´ Sarvaš

Uhřice – Velké Němčice 1:2 (1:2)
Branky: 10´ Modderman – 27´ Macek, 33´ Peroutka

Ždánice – Velké Bílovice 3:2 (2:2)
Branky: 33´+40´(PK)+70´ Snášel – 25´+37´(PK) Ferbar

Kyjov – Vnorovy 2:4 (2:1)
Branky: 30´+43´ Macek – 34´+51´ Fedorka, 49´ Slavík, 88´ Pelucha

Tvrdonice – Strážnice 1:4 (0:0)
Branky: 86´ Mišurec – 56´+84´ Lípa, 88´ Mička, 89´ Rybár

Krajský přebor – starší dorost

Starý Lískovec/Bosonohy – Dubňany/Mutěnice 1:4 (0:3)
Branky: Lahoda – Kunis, Mega, Šalša, Hrabina

Krajský přebor – mladší dorost

Starý Lískovec/Bosonohy – Dubňany/Mutěnice 1:9 (0:4)
Branky: Vorel – Konečný 3, Šalša 2, Hrabina 2,Žurovec, Kabela

1.třída – dorost

Lipov – Krumvíř 4:4 (1:2)
Branky: 2´+66´+90´ Maga, 50´ Komárek – 38´ Chotovinský, 42´ Krybus, 77´ Plevač, 78´ Němeček

Hovorany/Čejkovice – Starý Poddvorov 1:3 (1:0), hřiště Hovorany
Branky: 43´ Damborský – 81´+83´Procházka, 86´ Musial

Dambořice – Vracov 4:7 (1:4)
Branky: 3´ vlastní (Loprais), 52´ Pěnčík, 71´ Svoboda P., 90´ Konečný – 1´+35´+66´+79´ Vrážel, 6´ Londin, 14´ Šebesta, 84´ Klimek

MSDŽ 

Mostkovice – Vlkoš 0:0

Okresní přebor 

Hovorany – Starý Poddvorov 0:2 (0:1)
Branky: 20´ Kašík, 65´ Bařina

Petrov – Hroznová Lhota B 2:2 (1:2)
Branky: 8´ Janeček, 50´ Zlomek – 31´+40´ Pravda

Lipov – KEN Veselí nad Moravou 1:1 (0:1)
Branky: 81´ Koňárek – 40´ Kuryviál

Vlkoš – Žarošice 6:2 (4:1)
Branky: 14´ Čada, 20´+32´ Hlaváč, 42´(PK)+64´ Otruba B., 66´ Lunga – 1´ Řičánek, 86´(PK) Kroutilík

Dambořice – Bukovany 5:2 (2:1)
Branky: 31´+39´ Kratochvíl, 50´+?´(PK) Maleňák, 70´ Šebesta – 27´ Vykouk, 77´ Vašíček

Ratíškovice B – Žeravice 3:1 (1:0)
Branky: 30´ Marcián, 69´+82´ Svoboda – 83´ Mach

III.A třída

Lužice – Nesyt Hodonín 1:3 (0:1)
Branky: 65´ Zlocha – 38´ Balko, 55´ Snášel, 81´ Březina

Žádovice – Mikulčice (16:00), NESEHRÁNO

III.B třída

Sobůlky – Čejč 3:2 (2:1)
Branky: 33´+58´ Jelínek, 45´ Petula M. – 37´ Lamáček, 57´ Bíza

Věteřov – Násedlovice 3:7 (1:4)
Branky: 10´ Sklenář P., 74´ Sklenář M., 90´ Řihánek – 21´+33´ Jankůj F., 37´ Svozil, 39´+76´ Knotek, 60´ Krný, 69´ Vahala

Lovčice – Čejkovice 1:1 (1:1)
Branky: 44´ Mokrý – 30´ Dvořák

Archlebov – Bohuslavice 9:3 (4:2)
Branky: 5´ Hojač, 15´+62´+73´+82´ Hrbotický, 30´ Martinásek, 33´ Němec, 60´ Jarolík, 87´ Bystřický – 25´+40´ Krýsa, 78´ Procházka

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Suchov 2:6 (1:4), hřiště Javorník
Branky: 3´ Miška, ?´ Rybníkář – 18´+39´ Mikeska M., 25´ Sup, 45´ Švrček, 49´+70´ Holčík

Louka – Domanín 2:1 (1:0)
Branky: 19´(PK)+61´ Škodák – 83´ Hrobař

Hrubá Vrbka – Nová Lhota 3:1 (2:0)
Branky: 7´(PK) Jagoš, 9´ Janás, 90´ Sečkář – 55´ Malár P.

Těmice – Radějov 0:3 (0:1)
Branky: 39´+54´ Chmelař, ?´ Matyáš

Tvarožná Lhota – Moravský Písek 1:3 (0:2)
Branky: 49´ Bedrava – 30´ Vrána R., 36´ Kuban, 77´ Pintera

Okresní přebor – dorost

Těmice/Mor. Písek – Ratíškovice B 0:9  (0:5)
Branky: 5´+35´+54´ Vacula, 7´+22´+47´+59´ Lacko, 25´ Svoboda, 63´ Režný

Kobylí/Bořetice – Vnorovy 12:0 (6:0), hřiště Bořetice
Branky: 3´+56´+63´+79´ Kolek, 7´+86´ Cvingráf, 10´+75´ Novák, 17´+22´+41´+64´ Otáhal

You may also like...