VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 26.-27.3.2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 26.-27.března 2022. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 26.3.2022

Divize D

Hodonín – Lanžhot 1:0 (1:0) – více ZDE
Branky: 19´ Pospíšil

Divize E

Bzenec – Holešov 1:0 (1:0) – více ZDE
Branky: 39´ Pelikán

Krajský přebor

Bohunice – Mutěnice 2:0 (0:0)
Branky: 65´ Burčík, 76´ Ševčík

Sparta Brno – Ratíškovice 5:1 (4:0)
Branky: 7´+14´ Kříž, 10´ Zavadil, 20´ Malishevskyy, 69´ Přichystal – 79´ Zemánek

1.A třída. sk. B

Kohoutovice – Velká nad Veličkou 4:1 (2:1) – více ZDE
Branky: 16´ Janíček, 43´ (PK) Vránek, 77´ Cupák, 90´ Brabec – 37´ Lapčík

Veselí nad Moravou – Vyškov B 4:9 (1:4) – více ZDE
Branky: 24´+75´ Vardan, 84´ vlastní (Mach), 90´ Břečka – 18´+41´+44´+58´+63´ Thon Danilual, 19´+70´78´Macej, 85´ Kučera

1.B třída, sk. B

Šardice – Kyjov 2:3 (1:2) – více ZDE
Branky: 43´ Veselý , 60´ Voříšek- 11´+74´ Hynčica, 28´ Rotrekl

Krajský přebor – starší dorost

Dubňany/Mutěnice – Vojkovice 2:2 (0:2)
Branky: Lamáček 2 – Studený, Dosoudil

Kyjov – Rosice 5:3 (2:1)
Branky: Tomek 4, Stříž – Mutina 3

Vyškov/Dědice – Veselí n/Mor./Strážnice 2:0 (2:0)
Branky: Kříž 2

Krajský přebor – mladší dorost

Dubňany/Mutěnice – Vojkovice 7:1 (5:1)
Branky: Konečný 3, Buchta, Holub, Chytil, vlastní – Zach

Kyjov – Rosice 0:5 (0:0)
Branky: Haminger 2, Jindra 2, Oborný

Vyškov/Dědice – Veselí n/Mor./Strážnice 6:1 (1:1)
Branky: Vintr 2, Hořava, Pučan, Bělík, Vašíček – Orlický

1.třída, sk. C – dorost

Lipov – Ratíškovice 0:8  (0:3)
Branky: Musial 3, Lacko, Svoboda, Kordula, Režný, Toman


NEDĚLE 27.3.2022

MSDD – starší dorost

Humpolec – Hodonín NESEHRÁNO

MSDD – mladší dorost

Humpolec – Hodonín NESEHRÁNO

1.A třída. sk. B

Velké Pavlovice – Dubňany 1:1 (1:1)
Branky: 27´ Pálka – 41´ Hlaváč

Valtice – Milotice 2:2 (1:1)
Branky: 43´ Peš, 70´ Slunský – 19´(PK)+68´ Novák

Nikolčice – Hroznová Lhota 0:1 (0:1)
Branka: 43´ Březina

Vacenovice – Rohatec 0:3 (0:3)
Branky: 16´ Jüstel, 18´ Kushnir, 30´ Šimánek

1.B třída, sk. B

Tvrdonice – Uhřice 1:5 (0:2)
Branky: 49´ Kocák – 28´ Galia, 31´ Hroudný, 48´+60´ Kotolan, 73´ Neumann

Velké Bílovice – Vnorovy 2:3 (2:2)
Branky: 15´ Gábor, 29´ Dvořáček – 25´+65´ Bittner, 35´ Fedorka

Ždánice – Kozojídky 0:3 (0:1)
Branky: 24´(PK) Sládeček, 48´ Hodonský P., 85´ Doležel

Svatobořice/Mistřín – Přibice 6:2 (3:1)
Branky: 26´+31´+84´ Nauš, 28´ Kačer, 52´ Maršálek, 90´(PK) Staňa – 29´+86´ Gerlinger

Strážnice – Blatnice 3:3 (3:3)
Branky: 8´+35´(PK)  Rybár, 11´ Lípa – 25´ Janík, 33´ Zámečník, 38´(PK) Vavřík

Okresní přebor

Dambořice – Petrov 3:2 (1:0)
Branky: 43´ Mokrý, 64´ Alqasem Laith, 66´ Postbiegl – 70´ Zlomek, 78´ Janeček

Dolní Bojanovice – KEN Veselí nad Moravou 2:0 (0:0)
Branky: 74´+85´ Esterka

Bukovany – Starý Poddvorov 1:0 (0:0)
Branka: 55´ Vašíček

Kněždub – Hroznová Lhota B 1:7 (0:4)
Branky: 81´ Bíla – 14´ Lipčík M., 21´ Náhlík, 28´(PK) Slovák, 29´ Bartošek, 50´ Smetka P., 65´ Pravda Jiří, 68´ Čápek

Žeravice – Žarošice 2:3 (2:2)
Branky: 40´ Žůrek, 44´ Mach – 8´ Žvanut,  28´ Kolařík, 63´ Bělohoubek

Lipov – Vlkoš 3:2 (1:2)
Branky: 45´ Maňák, 77´ Červenka, 85´ Jagoš – 8´ Bílý, 17´ Slavíček

Ratíškovice B – Hovorany 2:0 (2:0)
Branky: 26´ Macek, 36´ Marcián

1.třída, sk. C – dorost

Dambořice – Podluží 1:1 (1:0)
Branky: Svoboda P. – Trčka (PK)

Bzenec – Hroznová Lhota 6:2 (0:2)
Branky: Čevelík 3, Novák 2, Stoček – Domanský, Janás

Vracov – Starý Poddvorov 1:0 (0:0)
Branka: Loprais J. st.

Velká nad Veličkou – Rohatec 5:0 (4:0)
Branky: Koželuha 2, Machálek, Hebauer, Zvonič

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

Nenkovice – Kostelec 5:3 (3:2)