Výsledkový servis – hraje se 28.-31.10. 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 28.-31. října 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

ČTVRTEK 28.10.2021

Krajský přebor – 14.kolo

Ivančice – Mutěnice 2:2 (1:1)
Branky: 15´(PK) Slavík, 58´ Pekáč – 34´ Holešinský, 79´ Čepil

MS Brno – Ratíškovice 1:2 (1:1)
Branky: 12´ Suchý – 32´ Marcián, 71´ Knotek R.

MSDŽ – dohrávka 5.kolo

Uherský Brod – Mutěnice 4:1 (3:1)
Branky: 21´ Adamíková, 28´ Fojtíková, 34´ Vidová, 69´ Psotková – 43´(PK) Kalová

1.třída – dorost – dohrávka 2.kolo

Podluží – Dambořice 5:1 (3:1), hřiště Týnec
Branky: 22´ Brázda, 23´+74´ Dvořáček, 40´ Kotásek, 55´ Mráz – 34´ Chaloupka

Okresní přebor – dorost – dohrávka 11.kolo

Kostelec – Brumovice 2:4 (1:2)
Branky: 4´(PK) Brňák, 55´ Randis – 15´ Přibyl, 20´ Neuberger, 69´ Huňař, 70´ Lauterbach



SOBOTA 30.10.2021

Divize D – 1.kolo

Bystřice nad Pernštejnem – Hodonín 1:3 (0:1)
Branky: 61´ Prášil – 38´ Urbančok, 54´ Holek, 66´ Helísek

Divize E – 1.kolo

Bzenec – Valašské Meziříčí 1:2 (0:2)
Branky: 79´(PK) Kasala – 35´ Kuběna, 37´ Výmola

Krajský přebor – 1.kolo

Sparta Brno – Mutěnice 1:0 (1:0)
Branky: 26´ Žáček

1.A třída, sk. B – 1.kolo

Kohoutovice – Dubňany 3:0 (1:0)
Branky: 45´(PK) Vránek, 57´ Cupák, 90´ Brabec

Nikolčice – Milotice 0:4 (0:1)
Branky: 25´ Holub, 51´ Kundrata, 56´ Nedvědický, 69´(PK) Novák

Vacenovice – Velká nad Veličkou 3:1 (0:1)
Branky: 51´ Paszko, 82´ Špaček, 90´ Jakubíček – 8´ Pavlinec

1.B třída, sk. C – 1.kolo

Velké Bílovice – Kyjov 3:3 (0:3)
Branky: 51´ Pavka, 53´ Svoboda, 66´ Dvořák – 10´+20´ Eliáš, 39´ Červinek

Ždánice – Uhřice 1:2 (0:1)
Branky: 50´ Marčík – 37´ Neumann, 52´ Kotolan

Tvrdonice – Svatobořice/Mistřín 2:1 (0:1)
Branky: 59´ Lukáč, 64´ Polách – 22´ Pochylý

Šardice – Kozojídky 4:0 (1:0)
Branky: 34´ Voříšek, 59´ Bohun, 83´ Novotný, 86´ Tisar

Charvátská Nová Ves – Blatnice 2:2 (2:1)
Branky: 2´ Jurčík, 40´ Bartošek – 16´(PK) Janík, 53´ Jegla

Okresní přebor – 1.kolo

Dambořice – Dolní Bojanovice 2:5 (2:2)
Branky: 38´ Svoboda P., 45´ Dobeš – 15´+64´ Sklenský, 21´ Dvořák, 59´ Blaha, 85´ Siwiec

Hroznová Lhota B – KEN Veselí nad Moravou 2:2 (1:0), hřiště Tasov
Branky: 6´ Smetka, 88´ Lipčík L. – 63´ Kuryviál, 84´ Hanák

Ratíškovice B – Petrov 2:0 (0:0)
Branky: 62´ Vrba, 77´ Marcián

III.A třída – dohrávka 4.kolo

Mikulčice – Dubňany B 0:6 (0:4)
Branky: 27´(PK)+39´ Žurovec, 28´+88´ Albert, 29´ Chudil, 73´ Doruška

III.A třída – dohrávka 10.kolo

Ježov – Kostelec 3:2 (2:2)
Branky: 20´ Fojtik, 25´+87´ Dobrovský – 7´ Horák, 31´ Bochýnek

III.B třída – dohrávka 7.kolo

Sobůlky – Archlebov 0:2 (0:0)
Branky: Ždánský R., Hrbotický

MSDD – starší dorost – 14.kolo

Hodonín – Sparta Brno 2:2 (2:0)
Branky: 28´ Jáger, 38´(PK) Papež – 62´ Broskva, 72´ Kučera

MSDD – mladší dorost – 14.kolo

Hodonín – Sparta Brno 2:1 (2:1)
Branky: 16´ Zicháček, 26´ Teraz – 3´ Zavřel

Krajský přebor – starší dorost – 1.kolo

Kyjov – Boskovice 8:1 (5:1)
Branky: 12´ Riedl, 22´+31´+81´ Tomek, 28´+65´ Stříž, 45´ Igaz, 84´ Večeřa – 42´ Najer

Kuřim – Veselí n/Mor./Strážnice 0:0 

Krajský přebor – mladší dorost – 1.kolo

Kyjov – Boskovice 2:5 (2:3)
Branky: 7´ Šňupík, 14´ Hudec – 23´ Měkota, 25´ Marek, 29´ Toman, 43´ Hruška, 80´Najer

Kuřim – Veselí n/Mor./Strážnice 4:0 (1:0)
Branky: 4´ Novotný, 56´+62´+71´ Prudík



NEDĚLE 31.10.2021

Krajský přebor – 1.kolo

Svratka Brno – Ratíškovice 2:1 (1:1)
Branky: 35´(PK)+53´ Musil – 42´ Knotek R.

1.A třída, sk. B – 1.kolo

Hroznová Lhota – Šlapanice 2:3 (0:2)
Branky: 56´ Smetka, 84´ Radmil – 32´ Hodek, 42´ Piák, 72´ Vlach

Veselí nad Moravou – Lednice 3:0 (1:0)
Branky: 34´ Symerský, 58´(PK) Chytka, 68´ Vaďura

Valtice – Rohatec 1:0 (1:0)
Branky: 28´(PK) Peš

1.B třída, sk. C – 1.kolo

Strážnice – Vnorovy 1:5 (0:3)
Branky: 79´ Soukup – 23´+34´ Bittner, 28´ Růžička, 61´ Slavík, 76´ Janoušek

Okresní přebor – 1.kolo

Bukovany – Žarošice 2:1 (1:0)
Branky: 44´ Vašíček, 77´ Maruška – 50´ Zouhar

Lipov – Hovorany 0:0

Žeravice – Vlkoš 2:10 (1:2)
Branky: 33´ Farmačka, 67´ Mach – 11´Bílý, 42´+60´+68´+85´ Otruba B., 56´+58´ Hlaváč, 76´+82´ Krýsa, 90´ Čada

Kněždub – Starý Poddvorov 1:1 (0:1)
Branky: 72´ Grabec D. – 19´ Bařina

III.C třída – dohrávka 4.kolo

Hrubá Vrbka – Tvarožná Lhota 3:2 (1:0)
Branky: 8´+80´ Blažek P., 50´ Jagoš – 53´+62´ Žák

Krajský přebor – starší dorost – 1.kolo

Dubňany/Mutěnice – Rosice 2:11 (2:3), hřiště Dubňany
Branky: 10´ Kunis, 34´ Hrabina – 7´+56´ Novák, 12´+50´(PK)+76´ Mutina, 18´ Pokorný, 69´ Mendel, 70´ Masný, 73´ Apruzzese, 75´ Diviš, 76´ Petkovský

Krajský přebor – mladší dorost – 1.kolo

Dubňany/Mutěnice – Rosice 1:2 (1:0), hřiště Dubňany
Branky: 6´Kabela – 50´ Novák, 80´(PK) Haminger

1.třída – dorost – 1.kolo

Lipov – Hovorany/Čejkovice 1:5 (0:4)
Branky: 66´ Maga – 6´ Sýkora, 13´+47´ Koutný, 28´+42´ Bíza

Hroznová Lhota – Krumvíř 0:2 (0:2)
Branky: 8´ Šimbera, 43´ Konečný

Vracov – Rohatec 2:2 (1:1)
Branky: 5´ Podkalský, 90´ Vrážel – 7´ Rosypálek, 74´ Antoš

Bzenec – Starý Poddvorov 3:2 (0:2)
Branky: 53´ Čevelík, 64´ Stoček, 84´ Skřivánek – 20´+27´ Musial

Velká nad Veličkou – Ratíškovice 0:7 (0:3)
Branky: 8´ Leskovan, 20´+64´ Sukup, 24´ Svoboda, 50´+79´ Goj, 86´ Lacko

Dambořice – Lednice 3:3 (2:3)
Branky: 16´ Novotný, 29´ Doležal, 49´ Svoboda P. – 25´+38´ Lebloch, 43´ Lucký

Okresní přebor – dorost – dohrávka 2.kolo

Kobylí/Bořetice – Ratíškovice B -:- (14:00), hřiště Kobylí