VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 5.-6. listopadu 2022

Přinášíme přehled zápasů hraných ve dnech 5.-6. listopadu 2022. Všechny zápasy zastupující okres Hodonín mužů od 3.ligy po III. třídy na okresní soutěže najdete uvnitř článku.

SOBOTA 5.11.2022

MSFL

Blansko – Hodonín 6:1 (3:0)
Branky: 10´ Kapur, 25´+49´ Jaroš, 28´+55´ Thon, 75´ Smrčka – 80´ Jáger

Divize E – dohrávka 11.kolo

Bzenec – Skaštice 1:1 (0:1)
Branky: 84´ Vaďura – 42´ Konečník

Krajský přebor

Ratíškovice – Lednice 1:2 (1:1)
Branky: 36´(PK) Marcián – 5´ Hovězák, 89´ Mach

1.A třída, sk. B

Pohořelice – Hroznová Lhota 3:1 (3:0)
Branky: 6´+9´(PK) Kratochvíl, 19´ Fiala – 65´ Březina

Rohatec – Vyškov B 1:4 (1:2)
Branky: 6´ Jüstel – 19´ Moural, 37´(PK) Lička, 64´ Williams, 69´ Neubauer

Milotice – Velké Pavlovice 3:2 (1:2)
Branky: 30´ Holub, 63´ Habáň, 89´ Antoš – 5´ Havelka, 40´ Buček

Vnorovy – RAFK 5:0 (3:0)
Branky: 16´ Kočiš, 39´+42´ Absolon, 62´ Kočiš, 74´ Motyčka Jiří

1.B třída, sk. C

Velké Němčice – Starý Poddvorov 5:1 (3:1)
Branky: 1´+3´ Frank, 41´vlastní (Horňák), 55´ Janiček, 73´ Bažant – 24´ Štěpanovský

Velká nad Veličkou – Kyjov 1:8 (0:4)
Branky: 59´ Maňák – 4´ Hynčica, 7´+22´+45´(PK)+69´ Eliáš, 52´ Riedl, 72´ Rotrekl, 89´ Žandovský

Ždánice – Uhřice 1:2 (0:0)
Branky: 67´ Marčík – 54´ Šnejdar, 83´ Trčka

Šardice – Svatobořice/Mistřín 4:1 (2:1)
Branky: 15´+45´+90´ Šimánek, 87´ Bohun – 27´(PK) Adamec

Okresní přebor

Vlkoš – Hroznová Lhota B 3:2 (2:2)
Branky: 8´ Gebhart, 38´ Zálešák, 54´ Slavíček – 3´ Pravda Jiří, 14´ Slovák

Dambořice – Násedlovice 1:1 (1:0)
Branky: 10´ Šebesta – 89´ Jankůj F.

Dolní Bojanovice – Lipov 1:2 (1:2)
Branky: 26´(PK) Němec – 8´ Jagoš J., 15´ Čerešňák M.

Hovorany – KEN Veselí nad Moravou 1:4 (1:1)
Branky: 31´ Ivan O. – 2´+86´(PK) Páč, 47´ Tobiáš, 88´ Staněk

Vacenovice – Dubňany B 1:1 (1:1)
Branky: 36´ Příkazský – 11´ Dekař


NEDĚLE 6.11.2022

Krajský přebor 

Mutěnice – Kuřim 1:0 (1:0)
Branky: 6´ Mokruša

1.A třída, sk. B

Dubňany – Vojkovice 3:0 (2:0)
Branky: 34´ Juřica, 42´+63´ Albert

Veselí nad Moravou – Valtice 0:1 (0:1)
Branky: 23´ Florus

1.B třída, sk .C

Strážnice – Ratíškovice B 1:2 (0:0)
Branky: 57´ Otevřel – 55´+75´ Sukup

Moravská Nová Ves – Kozojídky 2:4 (0:1)
Branky: 63´ Křivánek, 84´(PK) Zlámal – 6´+51´+73´ Janík, 62´ Páleník

Okresní přebor

Petrov – Radějov 0:0

Bukovany – Blatnice 1:2 (1:1)
Branky: 23´ Maruška – 29´ Šeda J., 78´ Vaněk

III.B třída – dohrávka 7.kola

Archlebov – Věteřov 3:5 (1:4)
Branky: 8´ Doležal, 50´ Strmiska, 63´ Chytil – 7´ Kadleček, 15´ Minčík, 17´ Sklenář V., 27´ Sochor, 82´ Sklenář M.

You may also like...