Výsledkový servis – hraje se 9.-10.10.2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 9.-10. října 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 9.10.2021

Divize D

HodonínŽdírec 4:0 (4:0), hřiště Rohatec
Branky: 19´+35´ Holek, 23´ Helísek, 37´ Čech

Krajský přebor

RatíškoviceKrumvíř 1:3 (0:2)
Branky: 88´ Zemánek – 1´+34´(PK) Martinek, 71´ Kobylka

1.A třída, sk. B

DubňanyNikolčice 4:1 (2:0)
Branky: 32´ Čerňan, 35´ Křižka, 63´ Janík, 82´ Juřica – 89´ Čapka

LedniceVacenovice 6:0 (5:0)
Branky: 4´+12´ Osička, 16´(PK)+51´ Gajdoš, 25´ vlastní (Karas), 26´ Očenášek

Veselí nad MoravouKohoutovice 1:0 (1:0)
Branka: 21´ Vaďura

Velká nad VeličkouHroznová Lhota 2:3 (1:2)
Branky: 9´ Štolba, 50´(PK) Maňák – 33´ Matyáš P., 37´ Matyáš M., 74´ Falešník

1.B třída, sk . C

KyjovVelké Němčice 5:1 (4:0)
Branky: 11´+45´+59´ Rotrekl, 35´ Hynčica, 45´ Večeřa – 86´ Nekvapil

MSDŽ

BřezůvkyVlkoš 2:0 (1:0)
Branky: Chudárková, Heckelová

Okresní přebor

Ratíškovice B – KEN Veselí nad Moravou 2:1 (1:1)
Branky: 25´ Imrich, 78´ Marcián – 36´ Bíla

III.A třída

ŽádoviceJežov 1:3 (0:2)
Branky: 56´ Smolák – 6´ Krýsa, 35´ Bílý, 49´ Zálešák

VřesoviceDubňany B 1:6 (1:2)
Branky: 41´ Možíš L. – 11´ Wagner, 36´+89´ Albert, 55´+65´ Žurovec, 85´ Ševčík

Nesyt HodonínVracov 0:2 (0:2)
Branky: 3´ Ondříšek, 44´(PK) Vrážel

Krajský přebor – starší dorost

Vyškov/Dědice – Dubňany/Mutěnice 6:0 (3:0), hřiště Vyškov
Branky: Zouhar 4, Šenk, Ress

TišnovVeselí n/Mor./Strážnice 2:4 (1:2)
Branky: Krésa, Svoboda – Janík 3, Švadlenka

Krajský přebor – mladší dorost

Vyškov/DědiceDubňany/Mutěnice 9:1 (3:1), hřiště Vyškov
Branky: Hořava 3, Pučan, Stuchlík, Šamšula, Bělík, Soldán, Vrána – Konečný

TišnovVeselí n/Mor./Strážnice 5:0 (2:0)
Branky: Havlík 2, Pokorný, Svoboda, Sedláček

1.třída – dorost

LedniceVelká nad Veličkou 4:0 (2:0)
Branky: 9´ Lebloch, 40´ Lucký 73´ Kristoň, 75´ Vala

RatíškoviceHroznová Lhota 8:1 (5:1)
Branky: 19´ Vacula, 26´+38´+42´ Ondrouch, 37´ Vavřina, 62´ Uřičář, 84´+89´ Lacko –  18´ Vařecha

PodlužíVracov 2:0 (1:0), hřiště Týnec
Branky: 16´+52´ Brázda

Okresní přebor – dorost

Vnorovy – Čejkovice/Hovorany 1:5 (0:3)
Branky: 80´ Živěla – 3´+84´ Kolář, 13´+47´ Hřiba, 22´ Kučara

ŽarošiceBukovany 9:1 (2:0)
Branky: 2´+33´ Slovák, 52´ Strmiska J., 54´+56´ Válka, 55´+78´ Strmiska O., ?´ Šmerda, 68´ vlastní (Hlavinka) – 51´ Kučera


NEDĚLE 10.10.2021

Divize E

Slavičín – Bzenec 3:2 (0:1)
Branky: 52´ Rožek, 59´ Jakubowicz, 80´ Šebák – 38´ Ševčík, 81´ Kasala

Krajský přebor

Mutěnice – Kuřim 1:2 (0:2)
Branky: 79´ Kupčík – 20´ Pospíšil, 37´ Axamit

1.A třída, sk. B

Rohatec – Milotice 2:2 (1:1)
Branky: 10´ Konečný, 71´ Grabec – 25´ Kundrata, 69´ Macháček

1.B třída, sk . C

Kozojídky – Charvátská Nová Ves 7:0 (3:0)
Branky: 18´+67´ Nekarda, 30´+37´+77´ Kurečka, 82´ Hrbek, 86´(PK) Červenka

Svatobořice/Mistřín – Velké Bílovice 5:0 (3:0)
Branky: 1´ Čechovský, 18´+48´ Baťa, 39´ Kačer, 71´ Pazderka

Ždánice – Přibice 1:1 (0:1)
Branky: 88´ Snášel – 44´ Janiček

Uhřice – Strážnice 4:3 (3:2)
Branky: 2´+8´ Neumann, 32´ Šnejdar, 86´(PK) Rotrekl – 16´ Marčík, 26´ Soukup, 62´ Bačík

Vnorovy – Blatnice 2:0 (2:0)
Branky: 9´ Živěla, 25´ Bittner

Tvrdonice – Šardice 2:3 (0:3)
Branky: 51´ Mustafa, 55´ Polách – 4´+27´+35´ Čajka

MSDŽ

Mostkovice – Mutěnice 3:2 (1:1)
Branky: Smičková 2, Tichá (PK) – Rathouská, Kalová

Okresní přebor

Žarošice – Starý Poddvorov 3:2 (1:0)
Branky: 27´ Bělohoubek, 77´ Nauš, 90´ Zouhar – 53´ Skočík, 74´ Kašík

Petrov – Bukovany 2:0 (0:0)
Branky: 50´ Benovič, 60´ Macháček

Hovorany – Kněždub 2:2 (2:1)
Branky: 17´ Ivan, 30´ Ondroušek – 35´ Grabec L., 83´ Daněk

Dolní Bojanovice – Žeravice 4:0 (1:0)
Branky: 21´ Tomaštík, 48´ Baláš, 55´ Esterka, 59´(PK) Geschwandtner

Vlkoš – Hroznová Lhota B 4:2 (1:1)
Branky: 40´ Bílý, 54´ Krýsa, 66´+69´ Zálešák – 32´+51´ Pravda

Dambořice – Lipov 1:2 (0:2)
Branky: 88´ Kratochvíl – 2´+8´ Čerešňák

III.A třída

Kostelec – Moravany 1:1 (1:0)
Branky: 13´ Horák – 84´ Burýšek

Lužice – Mikulčice 2:0 (0:0)
Branky: 55´ Brhel, 60´ Kolomazník

III.B třída

Sobůlky – Násedlovice 2:2 (0:2)
Branky: 90´(PK) Jelínek, 90´ Vrbík – 37´ Konečný, 42´ Jankůj F.

Věteřov – Nenkovice 2:5 (2:1)
Branky: 24´ Sklenář M., 39´ Minčík – 40´ Němec, 67´Kováč, 59´ Raus, 78´+89´ Polcr

Bohuslavice – Čejč 1:5 (0:1)
Branky: 72´ Vykouk – 8´ Beděra, 61´ Novák, 70´ Filásek, 79´+84´ Dohnálek

Lovčice – Kyjov B 0:0

Archlebov – Čejkovice 3:2 (2:1)
Branky: 7´ Hrbotický, 12´ Martinásek, 70´ Ždánský – 19´ Michna, 79´ Martinec

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Domanín 4:2 (1:2), hřiště Javorník
Branky: 27´+83´ Rybníkář, 66´+84´ Machálek – 11´ Klempíř Pa., 16´ Hrobař

Louka – Radějov 0:7 (0:4)
Branky: 3´ Parobek R., 23´+45´ Chmelař, 45´ Bohunský, 53´ Vojtíšek, 68´ Matyáš, 70´ Svejkovský

Suchov – Nová Lhota 8:1 (2:0)
Branky: 22´+53´ Janeska, 24´+48´+57´ Mikeska, 71´ Horňák, 79´+85´ Holčík – 49´ Mikéska

Hrubá Vrbka – Moravský Písek 3:3 (1:1)
Branky: 2´ Skalický, 63´ Spazier, 83´ Ševečka – 35´ Charvát, 47´ Kuban, 65´ Dulovecz T.

Tvarožná Lhota – Vnorovy B 2:0 (0:0)
Branky: 83´ Křižan, 86´ Vítek

MSDD – starší dorost

Břeclav – Hodonín 1:4 (0:3)
Branky: Netopil – Mazuch 2, Jáger 2

MSDD – mladší dorost

Břeclav – Hodonín 3:2 (0:0)
Branky: Gajdoš, Hlavňovský, Antosch – Ralbovský, Štěpanovský

Krajský přebor – starší dorost

Medlánky – Kyjov 5:2 (3:2)
Branky: Vitoslavský 3, Lick 2 – Tomek, Stříž

Krajský přebor – mladší dorost

Medlánky – Kyjov 7:1 (5:0)
Branky: Adam 4, Pavelka 2, Budík – vlastní (Šimáček)

1.třída – dorost

Hovorany/Čejkovice – Bzenec 1:1 (1:0), hřiště Hovorany
Branky: 17´ Šůrek – 69´ Kořán

Dambořice – Lipov 5:1 (3:0)
Branky: 7´ Svoboda D., 16´+74´ Doležal, 21´+83´ Pěnčík – 58´ Komárek

Rohatec – Starý Poddvorov 1:3 (0:1)
Branky: 68´ Rosypálek – 3´ Kovačič, 61´+63´ Procházka

Okresní přebor – dorost

Těmice/Mor. Písek – Milotice 2:5 (1:5), hřiště Těmice
Branky: 14´+60´ Řihák – 3´ Brhel, 7´ Vlček, 20´+22´ Fibinger, 35´ Popelka

Kobylí/Bořetice – Charvátská Nová Ves 2:4 (2:0), hřiště Bořetice
Branky: 9´ Cvingráf, 43´ Otáhal – 58´ Brychta, 59´+79´ Mereda, 73´ Prudík