VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 9.-10.4. 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 9.-10. dubna 2022. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 9.4.2022

SOUTĚŽE MUŽŮ

Divize D

Hodonín – Tasovice 1:0 (0:0), hřiště Šardice
Branka: 89´ Langer

Krajský přebor 

Bosonohy – Mutěnice 0:4 (0:2)
Branky: 8´ Koštuřík, 42´+65´ Kupčík, 55´ Lamáček

Rousínov – Ratíškovice 1:0 (1:0)
Branky: 24´(PK) Florian

1.A třída, sk. B

Kohoutovice – Milotice 2:0 (1:0)
Branky: 35´ Vránek, 81´ Božek

Lednice – Dubňany 2:1 (1:0)
Branky: 10´ Osička, 85´ Mach – 47´ Zelinka

Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou 3:0 (1:0)
Branky: 34´ Břečka, 62´ Vaďura, 63´ Vardan

1.B třída, sk. C

Šardice – Blatnice 3:0 (1:0)
Branky: 26´ Hála, 52´ Voříšek, 82´ Zicháček

III.A třída

Ježov – Vracov 1:3 (1:3), hřiště Vlkoš
Branky: 40´ Exel – 1´ Říha V., 4´ Ondříšek, 20´(PK) Loprais Š.

Dubňany B – Mikulčice 15:3 (8:0)
Branky: 12´(PK)+36´+44´+47´+59´ Žurovec, 15´+21´ Ševčík, 26´+75´ Skočík, 16´+45´(PK) Eremiáš, 50´+63´ Bittner, 65´ Dohnálek, 72´ Doruška – 70´ Kuchynka, 81´ Osička, 89´(PK) Glöckl

III.B třída

Ždánice B – Archlebov 2:6 (1:2), hřiště Želetice
Branky: 3´ Milde, 60´ Kludák – 14´+54´ Hrbotický, 32´Přikryl, 57´+67´+77´ Hojač

III.C třída

Moravský Písek – Domanín 4:1 (2:0)
Branky: 3´ vlastní (Trlida), 27´+59´ Kuban, 82´ Mička – 67´ Kocourek

Vnorovy B – Suchov 1:5 (1:1)
Branky: 25´ Bažant – 15´ Sedláček, 57´+75´ Janeska, 56´ Holčík, 82´ Sup


SOUTĚŽE DOROSTU

MSDD – starší dorost

Kunštát – Hodonín 3:4 (2:3), hřiště Lysice
Branky: Baňa, Marek, Kalvoda – Mazuch 2, Jáger, Čech

MSDD – starší dorost

Kunštát – Hodonín 1:9 (0:5), hřiště Lysice
Branky: Kříž – Teraz 4, Nguyen, Vybíral, Ingr, Šlampa, Ralbovský

Krajský přebor – starší dorost

Kyjov – Kuřim 1:2 (0:1)
Branky: Tomek – Vlček, Mládek

Dubňany/Mutěnice – Slatina/Slovan 1:3   (1:1), hřiště Svatobořice
Branky: Konečný – Petrák, Toman, Pilichev

Ráječko/Rájec-Jestřebí – Veselí n/Mor./Strážnice 2:1 (0:1)
Branky: Ťoupek, Ševčík – Randa

Krajský přebor – mladší dorost

Kyjov – Kuřim 1:3 (1:2)
Branky: Urbánek – Novotný 2, Jedlička

Dubňany/Mutěnice – Slatina/Slovan 4:0 (2:0), hřiště Svatobořice
Branky: Holub, Hrabina, Plchut, Rozkydal

Ráječko/Rájec-Jestřebí – Veselí n/Mor./Strážnice 0:5 (0:3)
Branky: Kosíř 3, Štec, Janoška

1.třída, sk. C – dorost

Lednice – Hovorany/Čejkovice 3:1 (1:0)
Branky: Trávníček, Lucký, Gajdoš – Šváb

Lipov – Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
Branka: Kukula

Okresní přebor – dorost

Bukovany – Charvátská Nová Ves 0:10 (0:4)
Branky: Valeš 3, Brychta 2, Mereda 2, Dostál, Prudík, Vachůt



NEDĚLE 10.4.2022

SOUTĚŽE MUŽŮ

Divize E

Kozlovice – Bzenec 1:2 (0:1)
Branky: 78´ Kozák – 37´ Čech, 53´ Pelikán

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Rohatec 1:1 (0:0)
Branky: 84´ Fridrich – 85´ Šimánek

Vacenovice – Hroznová Lhota 1:2 (1:1)
Branky: 1´ Jakubíček – 23´ Falešník, 48´ Smetka

1.B třída, sk. C

Tvrdonice – Kyjov 1:7 (0:2)
Branky: 84´ Mustafa – 16´ Svoboda, 18´+47´ Macek, 70´+75´+87´ Eliáš, 89´ Riedl

Uhřice – Přibice 3:3 (2:2)
Branky: 5´+64´ Šnejdar, 40´ Galia – 3´ Bzduch, 22´+71´ Gerlinger

Ždánice – Vnorovy 1:0 (1:0)
Branky: 15´ Snášel

Svatobořice/Mistřín – Kozojídky 1:0 (1:0)
Branky: 40´ Nechvátal

Strážnice – Charvátská Nová Ves 2:0 (2:0)
Branky: 14´+32´ Lípa

Okresní přebor

Dolní Bojanovice – Hovorany 1:0 (1:0)
Branky: 30´ Geschwandtner P.

Ratíškovice B – Žarošice 4:1 (2:1)
Branky: 24´ Šťastný, 38´ Durin, 54´+81´ Chytka – 4´ Luskač

Bukovany – Kněždub 3:0 (2:0)
Branky: 17´ Hála, 20´(PK) Vykouk, 60´ Negrean

Petrov – KEN Veselí nad Moravou 3:0 (1:0)
Branky: 45´ Lončík, 72´ Macháček, 85´ Kříž

Žeravice – Hroznová Lhota B 0:3 (0:1)
Branky: 44´+81´ Slovák, 60´ Čápek

Lipov – Starý Poddvorov 7:1 (3:1)
Branky: 22´+55´+62´ Čerešňák M., 31´ Jagoš P., 45´ Červenka D., 74´+89´ Urbánek – 17´ Čížek

Dambořice – Vlkoš 1:3 (0:1)
Branky: 82´ Šebesta – 27´+69´(PK) Otruba B., 90´ Vašíček

III.A třída

Moravany – Nesyt Hodonín 3:3 (0:1)
Branky: 48´ Bařina, 71´ Otáhal, 76´ Rubík – 14´+61´ Snášel, 51´ Březina

Kostelec – Vřesovice 2:2 (1:0)
Branky: 10´ Kolaja, 69´ Blahynka – 55´+85´ Možíš Z.

Milotice B – Lužice 3:0 (2:0)
Branky: 25´ Měchura, 35´+56´ Snopek

III.B třída

Kyjov B – Čejč 2:0 (2:0)
Branky: 11´(PK)+30´ Žandovský

Nenkovice – Bohuslavice 7:0 (3:0)
Branky: 14´(PK)+60´ Stehno, 26´Pánek, 39´ Spurný, 49´ Polcr, 59´+65´ Raus

Věteřov – Sobůlky 0:4 (0:3)
Branky: 7´+75´(PK) Jelínek, 9´ Bátora, 17´ Křižka

Násedlovice – Čejkovice 3:0 (0:0)
Branky: 64´ Horák ,67´ Hrdlička, 79´ Jankůj P.

III.C třída

Radějov – Nová Lhota 4:0 (3:0)
Branky: 3´ Bohunský, 6´+10´ Matyáš, 74´(PK) Chmelař

Těmice – Velká nad Veličkou B 2:0 (2:0)
Branky: 8´ Dufek, 43´ Vanda

Tvarožná Lhota – Hrubá Vrbka 3:1 (2:0)
Branky: 3´(PK)  Bartošek, 43´ Bíla, 50´ Žák – 79´ Paška


SOUTĚŽE DOROSTU

1.třída, sk. C – dorost

Vracov – Bzenec 1:5 (1:3)
Branky: Loprais Jan – Stoček 3, Píštěk, Čevelík

Dambořice – Ratíškovice 0:4 (0:3)
Branky: Vacula, Toman, Sukup, Musial

Velká nad Veličkou – Hroznová Lhota 0:3 (0:2)
Branky: Kusalík, Domanský 2

Okresní přebor – dorost

Těmice/Mor. Písek – Kobylí/Bořetice 4:3 (3:2), hřiště Těmice
Branky: Ševčík 2, Řihák 2 – Cvingráf David, Bureš, Vala

Kostelec – Žarošice 1:7 (0:3)
Branky: Brňák – Válka 3, Tomek, Rozehnal, Šmerda, Strmiska

Brumovice – Vnorovy 2:1 (2:0)
Branky: Neuberger 2 – David

Zdroj: is.fotbal.cz