VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se o víkendu 12.-14. srpna 2022

Přinášíme přehled zápasů hraných ve dnech 12.-14. srpna 2022. Všechny zápasy zastupující okres Hodonín mužů od 3.ligy po III. třídu a přípravné zápasy na okresní soutěže najdete uvnitř článku.

PÁTEK 12.8.2022

Divize E

Bzenec – Baťov 1:2 (1:0)
Branky: 45´ Vaďura – 78´ Krajča, 90´ Gojš

1.A třída ,sk . C

Valtice – Rohatec 3:0 (2:0)
Branky: 11´+78´ Florus, 22´ Peš


SOBOTA 13.8.2022

Přípravné zápasy

Milotice “B” – Věteřov 0:1

MSFL

Vítkovice – Hodonín 0:1 (0:0)
Branka: 53´ Holek

Krajský přebor

Líšeň “B” – Ratíškovice 6:1 (3:1)
Branky: 13´+45´ Horký, 37´+70´ Dostálek, 63´ Fall, 74´ Bílek – 29´(PK) Petrucha

Mutěnice – Boskovice 0:2 (0:0)
Branky: 53´ Novák, 65´ Stara

1.A třída ,sk . C

Kohoutovice – Veselí nad Moravou 1:5 (0:4)
Branky: 82´ Janíček – 16´ Janík, 19´ Břečka, 37´ Kosíř J., 45´+74´ Suchánek

1.B třída, sk. C

Kyjov – Moravská Nová Ves 4:6 (2:3)
Branky: 14´+87´ Eliáš, 27´+56´ Dufek – 34´+44´+76´ Křivánek, 41´+90´ Zelenka, 70´ Jakubíček

Okresní přebor

Násedlovice – Dolní Bojanovice 3:0 (1:0)
Branky: 45´ Dobeš, 50´ Jankůj P., 73´ Konečný

Hroznová Lhota B – Petrov 1:4 (0:2)
Branky: 58´(PK) Slovák) – 30´+44´ Benovič, 49´ Hartman, 79´ Šantavý


NEDĚLE 14.8.2022

Přípravné zápasy

Vracov – Těmice 4:2
Branky: Říha Lukáš 2, Klimek Hynek, Vrážel Filip – Souček David, Stoklásek David

1.A třída ,sk . C

Hroznová Lhota – Milotice 3:1 (0:0)
Branky: 60´+75´ Březina, 90´ Radmil – 69´ Nedvědický

Dubňany – Vnorovy 1:2 (1:1)
Branky: 42´ Zelinka – 7´ Absolon, 85´ Pelucha

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Ždánice 2:1 (1:1)
Branky: 36´ Pollák, 53´ Janík – 23´ Snášel

Starý Poddvorov – Svatobořice/Mistřín 1:4 (0:2)
Branky: 80´ Čížek – 10´ Měsíček, 38´ Čechovský, 47´ Kačer, 88´ Kotas

Uhřice – Šardice 0:0 

Ratíškovice B – Velká nad Veličkou 2:0 (0:0)
Branky: 55´ Bohun, 84´ Sukup

Velké Bílovice – Strážnice 2:0 (0:0)
Branky: 62´ Holota, 70´ Tetur

Okresní přebor

Radějov – Dambořice 3:0 (3:0)
Branky: 6´+13´ Hořava, 20´ Šmach

Blatnice – Dubňany B 4:0 (2:0)
Branky: 28´ Straka Tom., 43´ Janík, 58´ Bílek, 84´ Šeda Jak.

KEN Veselí nad Moravou – Vlkoš 0:3 (0:2)
Branky: 4´+41´ Vajgara, 80´ Otruba B.

Lipov – Vacenovice 3:1(2:1)
Branky: 9´ +81´Čerešňák M., 26´ Červenka L. – 39´ Voříšek

Bukovany – Hovorany 1:0 (0:0)
Branky: 71´ Šafařík

You may also like...